Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyereknek érdemes...

2 éves gyereknek érdemes szülinapra 12-es kisbiciklit venni? Mennyi idős gyerekek tudják használni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az én kisfiam 2 éves lesz akkor futó biciklit veszünk neki,szerintem nagyon praktikus. :)
2011. jún. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is azt kap. Igaz, ő még csak 20 hónapos, de a múltkor a Corában ráültettem egy ilyen bringára, elért a lába a pedálig és már hajtotta volna...
2011. jún. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ki kell próbálni! ha eléri a lába a pedált akkor megvehetitek, akár nagyobbat is. Az én lányom most lesz 3 és 16-os bicajt vettünk már neki. Mindenképp üljön rá a gyerek mielőtt megveszitek. Az én gyerekeim kb. 2,5 éves korukban kezdtek el bicajozni, 2 évesen még nem nagyon érdekelte őket.
2011. jún. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 éves lányom is most kapott. a lába eléri a pedált, most próbálgatja tekerni, nagyon élvezi.
2011. jún. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam csak a lábbal hajtós járgányokért volt oda 3 éves koráig.Utána kezdte csak érdekelni a bicikli, de még mindig előnybe részesítette a kismotorját. Most 4 évesen pedig már csak a biciklije érdekli:)
2011. jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A környékünkön egy egész csapat kis biciklis banda lakik. Az én fiam is egy közülük! :) Tapasztalataink:

A fiam a harmadik szülinapjára kapta a futóbiciklijét, és pár nap alatt megtanult vele menni. Van azonban olyan kisfiú is, aki ugyanannyi idős, mint a fiam, de még mindig nem szívesen ül a futóra, inkább motorozik. Ellenben van olyan kislányunk a csapatban, aki 2 és fél évesen már a 16-os méretű pedálos bicajt magától tekerte, persze még támasztókerékkel. Most már ő is 3 éves, és támasztókerekek nélkül teker, mint a nagyok. A többi 3 éves is mind 16-os bicajon jár, ki támasztóval, ki már anélkül. Az én fiam 3 hónapja futóbringázik, tekerni a többiek bicaján tanult meg. Most fog rendes, pedálos bicajt kapni, mert a kölcsönbiciklikkel kitámasztás nélkül, egyedül is megy.


12-es pedálos bicajt én nem vennék, mert az nem is igazi bicikli, a 16-os pedig a 2 évesnek még nagy. Ha neked lennék, kérdező, 12-es futóval kezdeném, és jövőre váltanék a 16-os pedálosra, addigra a futón úgy megtanul egyensúlyozni, hogy segítség nélkül át fog tudni ülni a nagy bicajra, és csak tekernie kell majd megtanulni. Tapasztalat, hogy tekerni könnyebben megtanulnak a kicsik, ha már az egyensúlyozás megy, mint fordítva.

2011. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!