Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » December 1-től megy bölcsibe...

December 1-től megy bölcsibe az akkora 20 hónapos lányom, milyen immunerősítőt lehetne neki adni? Elég könnyen megbetegszik.

Figyelt kérdés
2009. okt. 8. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Ne adj neki semmilyen mesterséges erősítőszert.Az többet ért,mint használ.Egyen sok gyümölcsöt,zöldséget,tojást,tejterméket.
2009. okt. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszolóval ellentétben én azt mondom, kapjon vitaminokat, C és D vitamint főleg (ezek segítenek a megfázást és az influenzát elkerülni), esetleg Béres cseppet. Ezek nem ártanak. Az élelmiszerekben sajnos már nincs annyi vitamin, amennyire szükség volna, vagy egy kilót kéne enni a zöldségekből és gyümölcsökből naponta, hogy meglegyen a mennyiség.

Viszont ezek mellett ami még fontos, pszichológiából tanultam, hogy a közösségbe kerülő gyerekek azért is betegek olyan gyakran, mert anyahiányuk van. Ezért töltsél vele annyi időt majd, amennyit csak tudsz, nagyon sokat játszatok együtt, szeretgesd, hogy érezze, nem azért megy bölcsibe, mert anya már nem akar vele törődni. Így lelkileg is stabilabb lesz, és nehezebben kapja el a bacikat.

2009. okt. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én vagyok a realáitás: én azt mondom, készülj fel, hogy 1 hét bölcsi, 1-2 hét otthon, betegen. Sajnos ez a jellemző. De a C-vitamin mindenképp, meg a Béres csepp. Üdv
2009. okt. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dr Lengyel Boglárka gyermekorvos és homeopátiás orvos ezeket ajánlotta 14 hónapos kislányomnak immunerősítésre:

"Az Oscillococcinumot lehet adni, hetente 1x1 fiolát, ősztől tavaszig, a megelőzésre, illetve a Lactiv vagy protexin vagy Bonolact probiotikumból 3 hónapon át 10 napig, majd 20 napig szünetet tartani. Lehet még a Flavil (www.flavil.hu) készítményből szintén 3 hónapos kúrát tartani."

2009. okt. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha teheted, ne add be bölcsödébe,hidd el egy életen át lesz hálás érte a szeretetével.
2009. okt. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!