Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idosen ultettétek a...

Mennyi idosen ultettétek a gyerkocot eloszor bilire, és hogyan értétek el, hogy ott végezze a dolgát?

Figyelt kérdés
Anyukám szerint az egyéves fiamat már nyugodtan ráultethetném, de o sikít, ut-vág, nem akar rajta maradni. Tényleg elkéstem volna?!
2009. okt. 7. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Sőt! Szerintem túl korán vagy. Én is meghallgatom a családban lévő mamák tanácsait, amit jónak látok, megfogadok, amit nem, azt meg nem. 1 évesen a többségnek még től korai, ha nem zavarja, hogy pisis vagy kakis a pelus, nem szól, nem nyúlkál a pelushoz, nem szívesen ül a bilin vagy a wc-n, szerintem még nem érett rá. A fiam most 21 hós és kb 1 hónapja ül rá magától a bilire. De még ő is csak ruhástól ráül és ott üldögél, max fél percig :-) ha levetkőztetem, van, hogy sikerül bele, van, hogy nem, de a nem a gyakoribb. Úgyhogy semmiről nem vagytok lekésve, sőt! De kíváncsi vagyok más véleményére is.
2009. okt. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

19 hónapos volt a lányom amikor először bilire ültettem. Akkorra már szólt, hogy pisi, mert milliószor mondtam neki, hogy szóljon ha kell neki. De akkor még csak pelusba ment. Első alkalommal amikor megpróbáltam, sikerült is. Tetszett neki, mondtam, hogy már ügyes nagy-kislány. Most 24 hónapos, de mindig szól, már estére sem kell pelus 1 hónapja.

Nem késtél el vele. Ez az én véleményem, de sztem ráérsz majd tavasszal vagy nyáron elkezdeni.

2009. okt. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Az én gyerekeim viszonylag hamar szobatiszták lettek,mindkettő kb másfél 2 éves korára szobatiszta volt.Soha nem erőltettem nekik láttam mikor jött el az ideje!Egy valami viszont nagyon fontos!Nem biztos hogy bilizni fog!A fiam nem volt hajlandó bilire ülni,egyből a nagy wc-re ültettük szűkítővel!Erre majd figyelj ha esetleg nem megy a bilizés próbáld meg a szűkitőt.üdv 3 gyerekes anyuka
2009. okt. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a jótanácsokat, meg a biztatást!:))
2009. okt. 8. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaj, dehogy kestel el vele. Altalaban 2 eves koruk korul ernek meg a gyerekek arra, hogy jelezni tudjak, hogy kell e pisilni vagy kakilni. Ne hallgass az okoskodokra. Nekem annak idejen sogornom mondta, hogy o mar 4(!) honaposan biliztette a gyereket, hogyhogy en nem teszem bilire az en kicsimet. Na ne mar, az enyem 7 honaposan meg ulni sem tudott egyedul, 4 honaposan hogy tettem volna bilire...na ennyit az okoskodokrol.
2009. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!