Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Kislányommal (18 hós) tegnap kezdtük a bölcsit. Most beszoktatás van 2 hétig. Minden tök jó, leszámítva egy kisfiút, aki mindig bántja őt. Tegnap úgy fellökte, hogy szegény manóm elég nagyot esett. Meg üti, rúgja. Ma már elkaptam a kisfiút és mondtam neki, hogy ne bántsa a Nikit, mert hogy ez csúnya dolog stb... A dadus ugyan rászól ha bántja, de csak olyan ejnye-bejnye módon. Meg azzal nyugtázza az eseményeket, hogy hát igen ez a kisfiú ilyen kis durva. De az a baj, hogy látom a kisányomon, hogy ő fél ettől a gyerektől. Tudom, hogy még csak a 2. nap volt, de ez így olyan rossz....Ráadásul a lányom nem az a típus aki visszaütne, vagy megvédi magát. Válaszokat várok, hogy mit tehetnék, hogy ez a fiú hagyja őt békén.
2009. okt. 6. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fiam van,az első héten az oviban megharapták.Szabályos fogak voltak a hátában,ez megismétlődött a következő évben is,aztán fütyin rúgták stb.Bármi panaszom volt,soha nem vettek komolyan.Most másodikos iskolás,eljutott arra a szintre hogy megvédi magát,de ebből is van probléma,mert a tanárnő,csak azt látta mikor ő ütött amikor a másik azt nem.Elővettem a másik gyereket( egy lányt) és elmondtam neki a véleményemet.Megigértem ha mégegyszer valamit tesza gyerekkel azt tőlem kapja vissza.Azóta nyalizik mint állat.
2009. okt. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kapd el még egyszer a kisfiút és most ne olyan szépen beszélj vele, csak úgy, hogy kicsit megszeppenjen és az eszébe vésse, hogy a lányodhoz nem nyúlhat.
2009. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!