Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baba mellet van idotok neha...

Baba mellet van idotok neha sutit vagy tortat kesziteni, es ha igen milyet? :-D

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia. Imádok sütni, így néha más munka rovására sütöttem, hogy kikapcsoljam az agyam. Gyümölcstortát vagy muffint :-)
2009. okt. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bizony néha én is portörlés helyett inkább sütöttem egy jó kis sütit. Piskótát csokiöntettel, túrótortát, almáspitét
2009. okt. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én rendszeresen sütök, mert egyszerűen imádom az édességet, a férjem is, csak neki oda kell figyelnie a cukorra. A diabetikus édességek pedig elég drágák. Úgyhogy inkább én sütök: aranygaluskát, muffint, kakaós csigát, van egy nagyon finom kakaós-diós fonott kalács receptem, diós-mogyorós szeletet, amerikai palacsintát, nymikor melyikhez van kedvem, időm, energiám.

2009. okt. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
persze van amíg alszik "összedobok" mondjuk muffint, vagy palacsintát sütök, gyümi tortát készítek.
2009. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

És igen. Inkább sütök, mint port törlök :D

Már másfél éves a bébim, mostanában aranygaluskát csinálunk, ő is kap egy darab tésztát, amit gyurmázhat, beleforgatja a dióba, szóval aktív segítség :)

2009. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem 3 gyermekem van a legkisebb 3 hónapos.Rendszeresen sütök mindig mást mostanában az almáspite volt a menő mert most az a gyümi szezonális.De én is szoktam édes ételeket mint az aranygaluska,kakaós csiga,palacsinta stb.....valahogy mindig van rá időm,magam sem tudom hogy csinálom....a gyerkőc rovására soha nem megy szerencsére.:)
2009. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezer éve keresek egy jó almáspite receptet! Elküldöd a tiéteket?
2009. okt. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
muffint, tiramisut, tegnap kuglófot sütöttem, fél óra + sütés volt az egész, csak annyi gondom adódott, hogy míg az 5 hónaposomat etettem a 4 évesem lisztet kevert bele, fogalmam sincs mennyit.. :-) de végül finom lett.
2009. okt. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szuper:) orulok hogy meg ilyen sokat szeretnek pici mellet is sutni:D Jo sutizest mindenkinek
2009. okt. 6. 11:53
 10/10 anonim ***** válasza:
A másfél évesem mellett rendszeresen sütök. Almáspite, meggyespite, kakaóscsiga, túróscsiga, muffin, pudingos batyu ilyesmi. Gyorsan megvan és finom és legalább tudom mi van benne.
2009. okt. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!