Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvónénik! Milyen ajándékokat...

Óvónénik! Milyen ajándékokat szoktatok készíteni a gyerekenek születésnapjukra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:
?
2011. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nálunk nem készítetek hanem volt egy kincsesláda tele apróbb mindenfélével (játék lufi mekis izék puzzle érdekes toll stb...) és abból választhatót a gyerek egyet

tortát és innit a szülő hozott a gyerekeknek

2011. aug. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem óvónéni vagyok, de nálunk a gyerekek adott évben egyforma ajándékot szoktak kapni (pl. kiscsoportban akinek szülinapja volt, mind egyforma ujjbábot kapott).

Kaptak filcből készült kacsás, elefántos, békás ujjbábot. Pom-pomból készült kiscsibét, ilyesmiket.

2011. aug. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én óvónéni vagyok,mi is mindig egyforma ajándékot készítünk nekik.Idén kavicsból meg dekorszivacsból teknős készült.A nagyoknak macifejes könyvjelző.De volt szélforgó,húzogathatós bohóc,macis óra,kis cserepes virág...ilyesmi aprók.A szülők meg gyümölcsöt hoznak,azzal ünnepelünk.
2011. aug. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!