Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szeretsz kimenni a játszótérre...

Szeretsz kimenni a játszótérre gyermekeddel?

Figyelt kérdés
2013. máj. 25. 15:15
1 2
 1/17 Kerria ***** válasza:
58%

persze. Néha másikra is megyünk, hogy legyen egy kis változatosság neki is, és nekem is.


Nem tudom melyikünknek nagyobb kikapcsolódás; neki mert játszik, vagy nekem, mert Anyukákkal beszélgethetek :)

2013. máj. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Igen, és a gyerekem is szereti. De én nem szívesen csacsogok ott a mamákkal, elég sok negatív tapasztalatom van. Mindegyik szinte versenyt űz a gyereknevelésből, én meg nem vagyok a baromságukhoz partner. De a kisfiammal jókat homokozunk, hintázunk, kavicsot szedünk.
2013. máj. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon. A két nagyobbom jól eljátszik egymással is (5 és 3 évesek lesznek augusztusban) meg a többi gyerekkel is, a legkisebbet meg hintáztatom, vagy ha alszik, akkor babakocsiban tologatom, közben jókat beszélgetünk a többi anyukával. Remek kikapcsolódás mindannyiunknak! :-)
2013. máj. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Sőt, tudom, hogy nagyon ciki, de még az anyukákkal is kijövök. :)
2013. máj. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Igen. A lányom imádja, én pedig szeretem nézni hogy milyen boldog, hogy próbál kapcsolatot kialakítani, megoldani a dolgokat, hogyan fejlődik.


És a többi anyukával is szeretek beszélgetni.

2013. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
12%

Gyűlölöm még a gondolatát is.

Még sosem voltunk, még kicsi a lányom, remélem minél később jön el az idő amikor érdeklődni kezd utána.

A játékokkal semmi bajom, csak az ott lévő mai furcsa felfogású szülőkkel és az elkényeztetett, szabadjára engedett gyerekeikkel.

2013. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
6-os: ne haragudj, de ha nem jársz játszótérre, honnan tudod milyenek az ottani gyerekek, szülők? Ismered mindet személyesen?
2013. máj. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Igen, szeretek.
2013. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
36%

Gondolom a játszótéren lévő szülők ugyanolyanok, mint akik ide írogatnak.

Legtöbbje rosszindulatú, irigy ember, de a gyereke persze mindent megtehet, mert most divat ilyen szellemben nevelni 0 fegyelmezéssel.

(elég megnézni, hogy engem lepontoztak és azt aki hasonlót írt, az összetartó bagázs kapott csak 100%-ot. Na az ilyenektől mentsen az Isten, akkor inkább soha nem viszem játszótérre a gyereket.)

2013. máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem térjünk vissza erre a kérdésre néhány év múlva, meglátjuk neked hogy fog menni, mert ahogy nekem tűnik, a kislányod még túl kicsi ahhoz, hogy érdemi tapasztalataid legyenek a témában.
2013. máj. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!