Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy mentek el otthonról...

Hogy mentek el otthonról olyan gyerekkel, aki 2-3 hete szobatiszta, és nem tudja sokáig visszatartani a pisit?

Figyelt kérdés
Vinni kell a bilit,és bárhol előkapni,vagy hogy?
2013. máj. 16. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Simán adtam rá pelenkát. Annyira kis édes volt a kisfiam, megértette és kész. Otthon meg levettük.

Tudta, hogy még néha kell a pellus...

2013. máj. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, én így tervezem.


Úgy tudom, vannak papírbilik is, de még nem néztem utána.


Persze váltás ruha, nedves törlőkendő, törölköző. Meg pelus végszükség esetén, de ezt a lányomnak nem mondom.

2013. máj. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Így-így. Pár hónapig bilistül mentünk mindenhová.

De próbálkozhattok fűbe pisiléssel is, főleg ha fiad van, csak előbb ki kell próbálni, hogy megy-e neki.


Ja, és dm-ben van eldobható papír bili is, bár én sose vettem...

2013. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lányom 2,5 évesen lett szobatiszta, 2 hét után már szépen szólt, ha érezte a pisit, így gyorsan bokor mellé, és leültettem pisilni. Persze mindig vittem magammal váltóruhát, bugyit, de nem volt 1 balesetünk sem az utcán.
2013. máj. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vittünk papírbilit, meg váltóruhát, meg mindent. Ha olyan volt a szitu, h nem tudtuk volna azonnal megpisiltetni, akkor kapott bugyipelust. Szólt, ha kellett pisilni, ha tudtuk, akkor lekaptuk róla, már zavarta, h abba kell pisilni.
2013. máj. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A bugyi pelus nagy segítség. Nem kell tépőzárazgatni, hanem ugyan úgy mint egy bugyikát letoljátok, és mehet a pisi. Egy darabig mi is így közlekedtünk. volt olyan hét, hogy egész héten 2-3 bugyipelust használtunk el. Mikor hazaértünk száraz volt a pelus, nem pisilt be, kibírta, és másnap is ugyan az a pelust adtam rá vissza mikor mentünk el itthonról.
2013. máj. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,


mi nem vittünk pelenkát. Belekalkuláltam, hogy ha bepisilne, legyen váltóruha.

Kisfiam van, így nem csináltam gondot abból sem, ha bokor mögé kellett bújni (sőt: kifejezetten élvezte, hogy ő most locsolhatja a virágokat :)).


én nem tartom jó ötletnek azt, hogy pelenkát adjak rá vissza, szokja meg, hogy szólni kell.

Persze 2-3 óránál tovább nem célszerű olyan helyre menni, ahol gond a pisilés,öltözés stb.

De egy szobatisztaság útjára lépett kicsi ennyit gond nélkül kibír.


Szép napot:

2013. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Váltóruha és utcán pisiltetés, ha séta van. Ha utazás, és nem lehet félreállni vagy tömegközlekedés, akkor csak és kizárólag a pisi idejére ráhúznék egy bugyipelust, de utána újra levenném.
2013. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam egyik reggel bejelentette, hogy alsónadrágot akar fölvenni. Mondtam, hogy az alá nem veszünk pelust és szólni kell, ha pisilni kell. Bizonygatta, hogy majd szól. Attól a naptól szobatiszta. Kezdetben vittem váltás ruhát, de soha nem volt rá szükség. Mondjuk pisilt úton-útfélen, de megúsztuk baleset nélkül. Ha boltba mentünk, előtte közvetlenül megpisiltettem.
2013. máj. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Iker lányaim vannak.Februárba voltak 3 évesek.,A pelust nem akarnám visszaadni rájuk,mert elég nagy nehézségek árán jutottunk el idáig,hogy végre szólnak.Az egyiknek még néha most is beszalad 1-2 csepp pisi.Tehát a bilis megoldás marad,mert a gugolós pisilésnél tartok tőle,hogy összepisilnék a ruhájukat.
2013. máj. 16. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!