Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Béna ha szülői értekezletre...

Béna ha szülői értekezletre oviba elmegy anya meg apa is?

Figyelt kérdés
Szokott ilyen lenni, vagy mindig csak az egyik szülő megy el?
2013. máj. 10. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen szokott ilyen lenni,nyugodttan menjetek.
2013. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, dehogy béna! Szerintem meg nagyon is jó. Láttam már ilyet, de főleg azért ritka, mert vagy az egyik szülő még dolgozik, vagy ő van a gyerekekkel.
2013. máj. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy béna nálunk is mindig van legalább 4-5 gyerek akinek mindkét szülő ott van. Nekem még nem fordult elő ilyen mert vannak kisebb gyerekek (gyerek még mikor kezdte a nagyfiam az ovit még csak egy tesó volt). És a férjem vigyáz rájuk.
2013. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogy jut ilyen eszedbe, hogy béna? Mindketten a szülei vagytok.
2013. máj. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cuki. :) Óvónők szemében pedig kifejezetten pozitív, mert bár ők is tudják, hogy a legtöbben ezt nem tudjuk így megoldani, azért tudat alatt mégis az jön le, hogy Apuka is tevékeny részese ám a pici életének éjjel-nappal. :)
2013. máj. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi mindig együtt megyünk. Mindketten neveljük, mindketten gondozzuk, közös gyerek. A csoport szülőire visszük a kicsit is, eljátszik, elrajzol, nem hangoskodik, nem zavar senkit. Nincs bébicsősz, nincs nagyszülő-bármilyen segítség. Más szülő is szokta hozni.


Most lesz egy nagyobb összeröffenés, eldózerolják az ovit nyáron és máshova kerülnek a városba, arról lesz egész ovit érintő értekezlet, oda is együtt megyünk, a kicsire a szomszéd néni fog vigyázni. Hála égnek a lányunk szereti, és a néni is elvállalta.

2013. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Csak ezért kérdeztem mert emlékszem hogy a szüleim szokták beszélni hogy kiknek a szüleik voltak szülői értekezleten, de mindig csak 1 szülő volt jelen. Persze nyilván azért mert dolgozik a másik fél. Csak nálunk is szeretne apuka is eljönni, így gondoltam rákérdezek. Végülis rossz benyomást nem kelthet ha mindkét szülő jelen van.
2013. máj. 11. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!