Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves gyereknek való-e...

Gaben821 kérdése:

5 éves gyereknek való-e mobiltelefon?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 19:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2013. máj. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Ez most egy tök komoly kérdés? Mert ha iggen, akkor inkább a tabletet javasolnám, esetleg a személyi hívót:).


Ne viccelj! Hogy lenne való?!

2013. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Minek? Egy 5 éves még nagyon gyerek, ráadásul a szülei nélkül sehová nem megy jó esetben. Minek akkor neki a mobiltelefon????
2013. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
94%
Egy ismerősömnek a férje üzletvezető az egyik telefonos üzletben.Az ő 5 éves kislányuk kapott egy okostelefont.Teljesen ledöbbentem.Szerintem sem való neki.
2013. máj. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Azon gondolkozok egy ideje, hogy mire használná? Tegyük fel tud olvasni, tehát tudja kezelni nagyjából.


Telefonálni nem kell neki, hiszen mindig felnőttek között van.

sms-t kinek írna? A szerelmének?


Tényleg nem tudom....

2013. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%
Igen,játéktelefon.
2013. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Több általános iskoláról tudok, ahova a gyerekek be sem vihetik a telefont, ha rajtakapják őket, elveszik és csak év végén adják vissza.

Most komolyan, mi szüksége van egy 5-10 évesnek telefonra?? Tudom, annyi mint tabletre...

2013. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem sem való még neki! Van a fiamnak is az oviban egy csoporttársa akinek van....igaz ő már 6 éves! :SS
2013. máj. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Én inkább azt nem tudom, hogy mire használná. Sms-re telefonra nyilván nem.


Ez a való-e neki, ez ilyen hülye megfogalmazás, mert abból a szempontból is lehet értelmezni, hogy esetleg arra gondolunk, hogy nem-e vágja földhöz, vagy ejti egy vödör vízbe, mert kicsi. Ebből a szempontból, ehhez senkinek semmi köze, a szülő dönti el zavarja-e, ha a kisgyerek amortizálja a telefont folyamatosan esetleg.


De hasznosság szempontjából, hogy mit kezd vele, azt nem tudom.


Aki írta itt, hogy 5-10 éves korig minek, azzal mondjuk vitatkoznék, egy általános iskolás gyerekre én már akasztanék egyet, ott már vannak szakkörök, gyere értem, elmarad, egy 8-9-10 évest már a játszótérre se kísér mindenki, lehet, hogy az iskolából is hazasétál vagy akármi. Jó, hogy neked anno nem volt, hogy 20 éve megvoltunk nélküle, de most van és jó. Ennyi erővel a felnőtteknek se legyen, mert régen nem volt.

2013. máj. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
42%

Ez nem tekinthető komoly kérdésnek.

Egyértelműen nem.

VAgyik apa nem használt telefonját megkaphatja persze játéktelefonnak.

2013. máj. 8. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!