Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lelkiismeret furdalásom van...

Lelkiismeret furdalásom van ha hangosabban rákiabálok vagy kicsit rácsapok a gyerekemre? Nem lesz semmi baja a gyereknek pszichésen ha kicsit rákiabáok, vagy ráütök?

Figyelt kérdés

Ha nem fogad szót többszöri rászólásra sem, hirtelen rákiáltok, mert már olyankor elszakad a húr. Persze után megmagyarázom Neki ezt azért kaptad , mert nem fogadtál szót. Nektek is van lelkiismeret furdalásotok?

Ezeket hogy kell kezelni?


2009. szept. 29. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:

vegyre egy oszinte anyuka...

megnezem en azt az anyukat amelyiknel sosem szakad el a cerna...


en is meg szoktam mondani neki hogy anya azert dontott igy mert erre feltetlenul szukseg van, nem pedig azert mert nem volt egyeb dolga (pl amikor feszt huzigalja le a zoknit/cipot es elegge hideg van).

Neha en is rasuhintok a kezere. Persze olyankor ugy nez ram hogy a szivem szakad meg, de megprobalom nem beadni a derekamat, mint aki megbanta amit tett. Persze belul zavar, de o nem lathassa.

2009. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pszichésen nem lesz semmi baja, de hidd el, ugyan ezt fogod Tőle viszontlátni nagymamaként. Nekem legalábbis mindég ez jut az eszembe, amikor felmegy a pumpa... Én sokat tűrök tőle, mert régen várt gyerek, és tudom hogy értelmes, nem rossz, csak a helyzetét használja ki. Tehát megpróbálok minden apró jelnél előre gondolkodni, időben megtervezni mit fog elérni, hol mivel játszhat, mi lesz a program stb..
2009. szept. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt lelkiismeretfurdalásom,mikor odacsaptam.Én is felemeltem a hangom,és ma is ezt teszem.Szokása voltkissebbkorában,hogy próbálgatta a határait,keményidőszak volt.Ma is kiabáltam,8 éves,kegyetlenül felesel.Tudnia kell ki a főnök.Nálunk én vagyok a börtönőr,a férjem a játszótárs.
2009. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!