Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Segitség! Mit csináljak 3...

Segitség! Mit csináljak 3 éves kislányommal Boglkával?

Figyelt kérdés
Bogika 3 éves kislányom nagyon rossz kislány. Szándékosan leveri a virágokat a lakásban szétrámolja a lakást kirángatja a konektorokat összefirkálja a falakat átrohangál az utesten engem leköpköd a játszótéren minden társának huzigálja a haját fülét csipkedi a karukat. Eddig csak sarokbaállással büntetük. Otthon nem lát ilyen példát! Ti mit csinálnátok Bogikával???
2013. máj. 6. 23:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
nem,nekem is eléggé fura
2013. máj. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Így már nekem is elég bizarr. Egyszer ilyen aztán olyan a gyerek most nem tudom kedves anyukának mik ezek a változások. Főleg h az se biztos hány éves a gyermek!!!
2013. máj. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


2 gyereke van (privát levélben kaptam választ). :)

2013. máj. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
52%

Meg eleve, ahogy ír.

Az első mondat, mintha valami mese kezdődne.

"Piroska 5 éves, aranyos,okos kislány. Egy nap..."


Mintha valami pszichológiai feladvány lenne egyetemen.

"Ti mit csinálnátok Bogikával?"


Bogikát valószínű anyukája elég rosszul nevelgeti, ezért viselkedési problémái vannak.

Lehet anyuka kb 17 éves és azért tud vele 3 órákat birkózni, vagy 30 éves és nincs elképzelése sem, hogy a 3 óra birkózáson kívül akár babázni és mesét olvasgatni is lehet egy 2,5-3 éves gyerekkel.

2013. máj. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
14-es! Ne sértegesd a 30-asokat!!! :) (légyszi')
2013. máj. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
49%

14-es vagyok és szintén 30-as. :)

Arra gondoltam, hogy bár 30-as anyuka, még sincs fogalma sem arról, mit kell kezdeni egy 3 évessel.

2013. máj. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

tényleg furcsa egy kérdés :)

nekem az elsős matek tankönyvem jut eszembe.

Ha Bogika egyszer megcsíp egy gyereket, egyszer leköpi az anyukáját és egyszer átrohan az úton, akkor hányszor rosszalkodott aznap?


szerintem a következetlenség, féltékenység, törődés és nevelés hiánya.

nem is értem hogy jut odáig egy ekkora gyerek, hogy bántsa a többieket, én mikor kisebb korában nyúlt a gyerekem egy másik felé, már akkor elkaptam a kezét, ha még egyszer megpróbálta akkor mentünk haza. talán nem kéne hagyni, hogy ilyeneket csináljon.

az meg, hogy kirohan az útra, hát elég komoly, hogy nem fogod meg a kezét, hogy megakadályozd!

2013. máj. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kicsit már megsajnáltalak...

Szerintem abban rejlik a megoldás, hogy többet kell foglalkoznod vele, mert lehet hogy ezekkel a rosszalkodásokkal akarja felkelteni a figyelmed! Gyurmázzatok, fessetek, fűzzetek gyöngyöt EGYÜTT!!! Szánj rá ugyanannyi időt (vagy kicsit többet, mint a kisebbik lányodra)


1. voltam

2013. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Kései Sirató ***** válasza:

Ez a gyerek - szegényke - nagyon valószínű, hogy el van hanyagolva. Foglalkozol vele?

Érzelmi biztonság kell elsősorban, érezze, hogy szereted, öleld meg! Mutass jó pédát!

Lássa az irányt! Mondd neki, hogy mit hogyan kell, mi a helyes és ne mindig azt, hogy mi a helytelen!

Ha bűnrossz, akkor bűntesd, de ne szeretetmegvonással, veréssel, öntsd le például egy fél pohár vízzel, nálunk ez beválik, elég ha csak meglátják a poharat..

2013. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
belinkelték a kérdést,de nekem csak a kisgyerekes oldal jön be.melyik az?köszi:)
2014. jún. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!