Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Segitség! Mit csináljak 3...

Segitség! Mit csináljak 3 éves kislányommal Boglkával?

Figyelt kérdés
Bogika 3 éves kislányom nagyon rossz kislány. Szándékosan leveri a virágokat a lakásban szétrámolja a lakást kirángatja a konektorokat összefirkálja a falakat átrohangál az utesten engem leköpköd a játszótéren minden társának huzigálja a haját fülét csipkedi a karukat. Eddig csak sarokbaállással büntetük. Otthon nem lát ilyen példát! Ti mit csinálnátok Bogikával???
2013. máj. 6. 23:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%

Off: Hogy csináltátok, hogy az egyik lányod 2,5 - Bogika meg 3 éves?


Lehet, hogy Bogika féltékeny...

2013. máj. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hát nem magától tanulja, azt elhiheted! Ha otthon semmiképp nem lát ilyet, se tőletek, sem a tévéből, akkor az óvodát kéne megkérdezni.
2013. máj. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Hiperaktív-agresszív. Pedagógiai szakszolgálat-bemérés, mielőtt eldurvul, reméljük ezen kívül nincs más is. Bepisil, bekakil, stb.
2013. máj. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
13%
Talán ha nem otthon lennél vele, hanem már a helyén bölcsiben vagy oviban lenne akkor ott megnevelték volna, ha már neked nem sikerült.
2013. máj. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Kedves első hol olvastad h van eg 2,5 évese is??? én nem látom sehol.

Én erős szabályokat vezetnék be. Sürgősen erről le kell szoktatni nem csak neked leégés így mutatkozni a gyerekkel de neki is az lesz mikor az oviban mindenki utálni fogja emiatt. Ha nem megy egyedül kérj segítséget. Mindneképp tegyél ellene sürgősen.

Amúgy meg nem leszólni kellene "ha már neked nem sikerült" hanem tanácsot adni. Olyan könnyen dobálóztok. Kíváncsi lennék a ti gyermekeitekre mekkora szentek!

2013. máj. 7. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nevelési tanácsadóhoz kell fordulni!
2013. máj. 7. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


innen veszi az első,hogy van egy két és fél évese is... vagy ugyanaz a gyermek, csak nem tudja,hogy most akkor hány éves is..

2013. máj. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Értem most már azt a kérdést nem láttam még :) Köszi :)
2013. máj. 7. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Kergetőztök, bírkóztok, aztán csodálkozol ha agresszív. Szépen kell vele játszani, az alatt is tanul.
2013. máj. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekem fura ez a kérdés?
2013. máj. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!