Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi cikkről?

Figyelt kérdés

[link]


Csak úgy kíváncsiságból kérdezem.



2013. máj. 6. 07:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek .
2013. máj. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Azzal egyet értek, hogy ne legyen tabu a szex, ha kérdez válaszoljunk,magyarázzuk el,stb.

De azzal nem értek egyet, hogy nudista strandra vigyük a gyereket. Szerintem ez borzasztó, látná azt a sok meztelen felnőtet, juj....

Mondjuk mi itthon se mászkálunk meztelenül a gyerekek előtt direkt. Ha véletlen úgy jön ki a lépés akkor az más.

Az én szüleim se mutogatták magukat előttünk, mégis teljesen normális a viszonyom a szexualitással.

Szóval ezzel a részével nem értek egyet!

És te, kedves kérdező?

2013. máj. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ez szokás kérdése. Ha egy párnak már a gyerek születése előtt természetes volt a családon belüli meztelenség, akkor ha ebbe születik a gyerek, azzal nincs semmi baj egészen addig, amíg a gyerek számára ez egy kicsit sem kellemetlen. Azzal is egyetértek, hogy a nemi szerveket pont olyan természetesen kell megnevezni, mint a kezet, lábat vagy más testrészeket. Pl. punci/fütyi. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2013. máj. 6. 11:24
 4/8 anonim ***** válasza:

Sztem egy gyerek megszokja, ha a szülei is "meztelenkednek", de miutan kapcsolatba kerül mas környezettel is, föleg az ovodatol, ott latni/erezni fogja az ellentetet, es az altalanostol elterö, "mas" szokasokbol adodhatnak problemai. Pl. az ovonö ellenteteset mond neki, leszidja valami ilyemiert...stb.


Az ilyen kerdesre mar alig merem leirni a velemenyemet, ugyanis pont egy hasonlo kerdesfeltevö okitott ki, miutan ö kerdezte masok velemenyet (igy az enyemet is, miközben en nem kerdeztem az övet az en hsz-omrol!!), es meg az en egom "burjanzik tul" szerinte!

2013. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetertek.

Nem bujunk el ha oltozni kell,nem viszem a bundamat ha furdeni megyek...sot egyutt furdunk a gyerekekkel.

Azert nudista strandra biztos en se vinnem a gyereket,egy dolog a szulok nemi szervet latni de egy idegenet azert nem kene.

Punci/futyi van, nem talalok ki oda nem illo neveket(nunuke,rozsaja es egyeb baromsagok).

2013. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem oktatok ki senkit. Mindenkinek tiszteletben tartom a véleményét, hiszen nem vagyunk egyformák. Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2013. máj. 22. 12:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez a legfontosabb: " A gyermek maga jelzi, hogy mik a számára kellemes határok, és az egyes gyerekek ebben különböznek egymástól, nem adható tehát mindenkire érvényes használati útmutató."
2013. máj. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És : továbbra sem fogom vinni idegen meztelen emberek közé őket! :)
2013. máj. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!