Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsödei kérelem kitöltése?

Bölcsödei kérelem kitöltése?

Figyelt kérdés
Miért kell a vagyonnyilatkozat? Azért, mert ha pl. 2 ingatlanunk van a nevünkön(férjemnek is meg nekem is), akkor nem fogják felvenni a gyereket bölcsibe? Mi van akkor, ha csak az én nevemen lévőt irom be? Hát szörnyű ez, miket kérdeznek!! Mi közük ahhoz, milyen tipusú autónk van???
2013. máj. 3. 23:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%
A bolcsodevezetonek azért meg vezetnie kell az adminisztrációs dolgokat. Vagy írja be, hogy "azért vettem be, mert az anyósa a barátnőm" ?
2013. máj. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem néznek utána, a munkáltató pedig ad ki fars munkaszerződést, így mindenki jól jár-mondta ezt egy anyuka :) erről is ennyit ;)
2013. máj. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
42%

Off Fars? Ez egy nem létező szó, amire te gondoltál az fals, jelentése hamis.

On En erre nem lennek büszke.....

2013. máj. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%

Te tökéletes, akkor legyen faLs, és nem én játszottam meg ezt, munka melletti egyetem + protekció= a gyerek bölcsis, ... lehet, rosszul írok egy szót, de neked értelmezési problémáid vannak, tehát kvittek vagyunk :) ugyanis írtam, hogy egy anyuka mondta, a gyerkőcöm bölcsis társának az anyukája. :) van-e még kérdésed?


Ezek alapján már csak azért se turkáljon az anyagiakban, mivel tandíj, stb. (és már csak zárójelben jegyzem meg, hogy a bölcsi kap folyamatosan papírt, ceruzákat, pzs-t, szalvétát, mert a munkahelyem olyan. Szóval bőven van kompenzálva, hogy felvették, és örülök, ha te megteheted, hogy otthon maradj 3évig, nekem mennem kellett dolgozni, az egyetemet pedig kellett folytatni mert kihasználtam a passzív féléveket)

2013. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"On En erre nem lennek büszke....." Ezt írtam. Nekem nincsenek értelmezési problémáik, neked lehetnek, mert magadra vetted.


Mindegy. A lényeg, hogy adminisztrációs célból kellenek az adatok. Statisztikát vezetnek pl a lakasviszonyokrol, a jövedelmi helyzetről.

2013. máj. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én igazán nem vitázni akartam, de ha odaírod, hogy az anyuka helyében nem lennék büszke, akkor oké.


Inkább az a felháborító, hogy szociális alapon (valahol megértem, mert ha ott eszik a gyerek, ott lát vizet, az ő érdekeit nézik) előbb bekerül a gyerek... De a bölcsi ebből a szempontból igen hátrányos (relatív) mert az ilyenek sokszor orvoshoz ugyan viszik a gyereket, de kül.okokra hivatkozva kapnak is igazolást, hogy mehetnek vissza, fertőzik le a többit, a gyógyszert nem váltják ki. Inkább erre kellene hangsúlyt fektetni, nem abból, hogy kinek-milye van. Persze, elfogadom, hogy az adatok és a statisztika... de sokan ezek alapján faLs adatokat adnak meg, és van olyan is, aki azért adja be, hogy ne kelljen otthon lennie vele. Tehát visszás ez az adat-felvétel, mert nem ellenőrzik, messziről jött ember... Ha veszi a fáradtságot, hogy utána néz, akkor persze, még értelme is van, de így nem sok.

Én is kiakadtam azon, hogy kérdezték a kocsi típusát, mondtam és odaadtam a forgalmit, hogy mielőtt egy 10 milliós autóra gondolna, feleljtse el, mert 10 éves az autó :) utána már nem csillogott úgy a szeme.

2013. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!