Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsödei kérelem kitöltése?

Bölcsödei kérelem kitöltése?

Figyelt kérdés
Miért kell a vagyonnyilatkozat? Azért, mert ha pl. 2 ingatlanunk van a nevünkön(férjemnek is meg nekem is), akkor nem fogják felvenni a gyereket bölcsibe? Mi van akkor, ha csak az én nevemen lévőt irom be? Hát szörnyű ez, miket kérdeznek!! Mi közük ahhoz, milyen tipusú autónk van???
2013. máj. 3. 23:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Azért mert a bölcsi fizetős, és a bölcsi díjat az alapján fogják megítélni,mennyi a fizetésetek.
2013. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%

Ja, anno én is kiakadtam ezeken a kérdéseken. Azért amúgy, mert a szociálisan rászorultakat veszik be inkább...


Ez még tudták fokozni, mert mikor már járt, akkor meg olyan kérdőívet kaptunk, hogy milyen módon jött a világra (császár vagy sima szülés) hány hónapos koráig szoptattam, kapott-e tápszert és ilyesmik....

2013. máj. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
2. vagyok. Nálunk nem volt fizetős a bölcsi amikor ezt a kérdőívet kaptuk és most sem az (Bp. XIV. kerület).
2013. máj. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ok, köszi! De amúgy le fogják ellenőrizni?
2013. máj. 3. 23:36
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk nem ellenőrizték le.. és én se írtam bele hogy a férjemnek is van egy lakása (amiben apósom él)...


Annyi volt csak, hogy a bölcsi kezdés előtt jöttek ki egy ilyen családlátogatós beszélgetésre, de akkor meg ugye már fel volt véve a bölcsibe. :)

2013. máj. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%
Nálunk ilyen nem is volt vagyon nyilatkozat,se kérdö iv igaz kispesten nem is fizetös az állami bölcsi ,csak az ebédett kell kifizetni.
2013. máj. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
7%

"Ez még tudták fokozni, mert mikor már járt, akkor meg olyan kérdőívet kaptunk, hogy milyen módon jött a világra (császár vagy sima szülés) hány hónapos koráig szoptattam, kapott-e tápszert és ilyesmik"

Erre azért van szükség, hogy tisztában legyenek a gyerek kezdő életkörülményeivel, hogy kb mi "várható el" tőle. Ne mindegy, hogy a gyerek 29 hetesen sürgősségi császárral született es 2 hónapig kórházban volt tapszeren, vagy megfelelő időpontban, termeszetes úton jött a világra es anyuka most ket es fel evesen meg mindig szoptatja. Az elsonel "engedékenyebbek" lesznek, a másodiknál meg fel kell készülniük a nehéz "leválasztásra"

2013. máj. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Nálunk 1 bölcsi van, és 12-en vannak 1 csoportban, ebből 4 gyerek, köztük az enyém is az, aki nem rászorult. Tényleg azokat veszik be, mint írták előttem. Az étkezést fizetem, ami havonta 11.000,- . A bölcsi vezető hölgy anyósom barátnője, ezért vették fel a lányomat, és gondolom a másik 3 gyereket is ilyen alapon, aki nem rászorult. Gusztustalan ez, mert másnak is ugyan úgy vissza kell mennie dolgozni, nem csak a szociális helyzetet kellene nézni (van olyan kislány bent, aki akkor eszik, ha bölcsiben van, és akkor lát vizet is, mert lefürdetik reggel és du...)

Nálunk annyit kérdeztek, hogy van-e autó, és hitel. Mivel állami bölcsi, ne turkáljonak a pénztárcánkba.

2013. máj. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%
Épp azért van joga turkálni, mert állami.
2013. máj. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Miután felvették protekció miatt, annyira mindegy szerintem, hogy miből élünk, és mink van...
2013. máj. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!