Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért ítélik el sokan az...

Miért ítélik el sokan az együtt alvást?

Figyelt kérdés

Én 20 hónapos gyermekemmel még mindig együtt alszom és én sem tartom helyesnek, hogy 9 hónap pocak lét után átpasszolom egy távoli szobába a gyermeket, de próbálok nem ítélkezni és pláne nem olyanokat írni, hogy "remélem aki együtt alszik a gyermekével, annak nincs nete"

Ezt itt olvastam egy lentebbi válaszban.

Sokan átvándorolnak szoptatni a gyerek szobájába és elaszanak (rengeteg ilyen van), az is együtt alszik, csak a férje egyedül van hagyva.

Nincs annál gyönyörűbb érzés, mikor együtt kel a család.

Kislányom okos, kiegyensúlyozott és szopizott 6 hónapig kizárólagosan és igény szerint és utána is...

Nagyrészben azért is, mert kiraktam éjjel a cicimet és kiszolgálta magát. Amennyiben ki be rohangáltam volna és állandóan visszaaltatással kellett volna vesződni, már rég feladtam volna, mint sokan.



[link]


2009. szept. 27. 09:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szia! Pont egy olyan kérdést tettél fel, amire nem lehet egyértelműen azt mondani, hogy csak így, vagy csak úgy jó. Az én kisfiam 3 éves lesz, tegnap velem aludt a nagy ágyon, de most éppen a szobájában és a saját ágyában alszik. Az is lehet, hogy holnap megint velem alszik :) Én nem csinálok belőle problémát. Mivel apukája elég sokat van távol, így ő sem nehezményezi. De, ha apa itthon van, akkor szigorúan a saját ágyában alszik el. Az más kérdés, hogy hajnalban átjön hozzánk a kis macijával és befekszik közénk. Aztán még pár órát együtt durmolunk tovább. Aztán felébrednek apával és hozzák nekem a kávét ágyba :) Hogy most hogy lesz ezek után nem tudom, mert novemberben érkezik a kistesó..... :) Amúgy kisfiam igény szerint szopizott 2 éves koráig, de semmi probléma nem volt altatásnál, együttalvásnál, leszoktatásnál. Kiegyensúlyozott, vagány gyerkőc....
2009. szept. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
34%
En egyaltalan nem tartom egeszsegesnek,ha egy gyerek a szulei agyaban alszik!Nem kenyelmes senkinek sem szerintem,mert en nem hiszem,hogy az az anyuka kitudja pihenni magat,aki mellett ott fekszik a gyermeke!Gondolom egyedul,ha csak a ferje lenne ott,sokkal melyebben tudna aludni!A masik velemenyem meg,hogy semmi keresni valoja snincs egy gyereknek az en agyamban ejszaka,az a felnottek helye!AZ en kis fiam 1eves,es amig nagyon pici volt,es szopizott,addig a kis agya a mi szobankban volt,igy nem kellett atmennem,csak kivennem,majd visszatennem!Ez 9honapog tartott,majd azutan attettuk az agyat a szobajaba,es 3ejszaka utan szepen megis szokta,es tokeletesen alszik egyedul!De ez csak az en modszerem,es az en velemenyem,es senkit sem szeretnek megbantani,mert mindenki ugy neveli a gyermeket ahogy neki az a legjobb:)Nekem igy volt a legjobb,azert tettem,es teszem igy:))
2009. okt. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!