Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az óvodában az ebédet kötelező...

Az óvodában az ebédet kötelező befizetni? Akkor is, ha a gyerek nem fog bent enni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
reggelizni és tízóraizni sem fog? Nekünk az is benne van az árban.
2013. ápr. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
miért hol eszik a gyerek?hazaviszed ebéd elött?
2013. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálunk esznek reggelit, tízórait, ebédet és uzsonnát. Akkor nem fizettem be, mikor szoktatás volt, mert akkor elhoztam ebéd előtt. De mióta ott is alszik, befizetem, alvás után kezébe nyomják a csomagolt uzsonnát és elhozom.

Ha nem fizetsz, nem kap enni, de nem kötelező, ismerek olyan gyereket, aki nem ette meg az óvodai kosztot, neki nem fizették be egy idő után.

2013. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem eszik bent akkor nem kell befizetni. Viszont amit elfogyaszt bent azt ki kell fizetni. Ha haza hozod ebéd előtt akkor jó, de ha végig nézi ahogy a többi ebédel és csak utána mész érte az nem jó. Akkor inkább fizesd be.
2013. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, hazaviszem ebéd előtt, mert én főzök neki.Azt még nem tudom, hogy reggelizni bent fog-e.
2013. ápr. 20. 18:54
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. ápr. 20. 18:56
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

bocs az offért,de akkor minek jár oviba?

9-kor van reggel kaja,ebéd meg délben,tehát akkor fél tízre viszed,és délben hozod?

2013. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Pedig nem árt, ha a közösségi étkezést is megtanulja...
2013. ápr. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk fél 9-ig kell odaérni az oviba a gyerekkel, és megkérdezték, hogy bár nem alhat ott a gyerek, mert tesóval vagyunk, hogy ott fog-e ebédelni vagy nem.

Ha nem ebédelne ott, reggelit akkor is kap, de fél 12re érte kéne mennem. Ő ott eszik, az uzsonnát odaadják,mikor megyek érte.

Ennyi idős korban napi pár óra ovi is sokat számít szerintem, akkor is rendszer, hiszen felkelünk, oda kell érni időben, ott szabályok vannak stb.

Nem "minek jár oviba" Ennyi erővel ne vigye senki oviba a gyereket, aki nem 4re megy érte?

2013. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A tízórairól meg annyit, hogy nálunk pl "kötelezően ajánlott" gyümölcsöt vinni a csoportnak, be van osztva egész évre, ki melyik héten visz, és tízóraira azt kapják a gyerekek. Szóval az nincs bent az árban:)
2013. ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!