Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem akar oviba menni?

Miért nem akar oviba menni?

Figyelt kérdés
Barátnőm kislánya középsős. Nem akar oviba menni, sokat sír, már este elkezdi, reggel úgy veszik le anyukája nyakából. Tudtok v.mi megoldást? Teljesen kikészül az anyukája is és ő is...
2009. szept. 24. 11:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Ennek a dolognak meg kell keresni a gyökerét.Sajnos tudom,h milyen érzés a kislánynak,mert velem is ugyanez volt,pedig már 11 éve nem vok ovis.Nálunk az ovó nénivel volt gond.Sztem vele kellene beszélni.Nálunk sajnos erre anyumék nem jöttek rá én meg nem mondtam és a mai napig nem mondom el nekik,h miért utáltam az ovó nénim.(egyszeűen nem megy,nem tom megfogalmazni majdnem 17 évesen sem).Gondolkozzatok el azon,h vannak e barátaim a kislánynak az oviba?Délután ott akar-e maradni játszni ha anyuja megy érte,vagy már alig várja,h hazavigyék?Mint látom középsős,nálunk is már 2. éve jártam oviba mikor ez előjött,mert elment az ovó nénim szülni és megaptam azt akit nem szerettem és onnan kezdődtek a gondok.Vszínűleg vmi sérelem érte az oviba,amit még nem tud megfogalmazni,de nagyon bántja.Legvégső esetbe vigyétek el pszichológushoz.Engem elvittek az iskola elötti nyáron és rajzoltattak ott velem és kiderült,hogy már várom a sulit,de az ovira nem szívesen emlékszem,mert nem jó élményeim vannak.az ovis oldalon harag és kétségbeesés uralkodott az iskoláson meg öröm és boldogság,vágyakozás.

remélem vmennyit segítettem!

kitartást!

Kety

2009. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!