Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most milyen lábbelijei vannak...

Most milyen lábbelijei vannak a gyerekednek (és mennyi idős)?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból kérdezem, mert beszólt tegnap a férjem, pedig szerintem nem jogos...

4,5 éves a lányom, van neki:

- 1 pár zártabb edzőcipő, oviudvarra is ezt hordja + a mindennapi játszáshoz stb.

- 1 pár habklupma, papucs helyett itthonra + ha megyünk a nagyiékhoz visszük oda is.

- 1 ünneplőcipő (ha még jó rá, nemtom, mert kb két hónapja nem volt a lábán...)

- benti bőrszandál az oviba


a fiam 3 éves, van neki:

- zártabb edzőcipő

- habklumpa

- bölcsis bőrszandál


említettem a férjemnek, hogy kéne egy nyitottabb/jobban szellőző edzőcipő meg majd egy szandál nekik nyárra, kezdjünk el kicsit félretenni rá, erre kiakadt, hogy dehát szandál helyett van klumpájuk ő is olyat hord, más meg úgy se kell nyárra. Szerintem meg nem egy műanyag izében akarom őket egész nyáron járatni, vagy egy zárt átmeneti bőr edzőcipőben ami mivel játszós hát úgy is néz ki lassan mindkettőnek, plusz ha még melegebb lesz akkor befülled bele a lábuk stb.

Tényleg én látom rosszul és feleslegesen akarom költeni a pénzt?!?!?!


2013. ápr. 15. 10:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!4 éves lányomnak van:

-ovis szandál

-Decathlonos edzőcipő(ovis rohangálósnak)

-egy asso zárt cipő(ha megyünk valahova)

-szandálcipő

-gumicsizma

-ünneplős cipő

(kelleni fog:még egy szandál,illetve egy habklumpa)

Nekem is beszólt a férjem,hogy a gyereknek mindig mennyi cipője van!De mikor szépen fel van öltöztetve,akkor belátja,hogy pl.az ovis edzőcipőjét nem adhatom rá!Szóval szerintem nem sok ez a cipőmennyiség!

2013. ápr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én fiam kiscsoportos ezek vannak neki:

- bélelt csizma - ez már annyira nem aktuális, de ő még használja itthon, mert ebbe könnyen beleugrik és szaladhat is ki az udvarra (többi cipőnél segíteni kell neki)

- 2 sportcipő, hogy legyen váltás, de az egyiket szerintem pont kinőtte

- habklumpa (télen bent a hideg padló miatt, nyáron kintre)

- szandál (ez most épp nincs ugye, mert még nem aktuális, egyébként egy pár jó minőségű szandit szoktunk venni neki)

OVIBAN: egy benti szandi és egy tornacipő.

Szerintem nincs a férjednek igaza. Egyrészt az edzőcipőkből rengeteg féle van vastagabb és vékonyka szellős egyaránt. Másrészt a klumpa az nem szandi!! Nagyon sok esetben jó a klumpa, de a szandi az más. Abból tényleg tudsz olyat venni, amiben nyugodtan szaladgálhat, mászókázhat a gyereked, a helyén marad és tuti nem bicsaklik ki a bokája.

2013. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!