Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Fontos a leesésgátló egy...

Fontos a leesésgátló egy 3éves gyereknek? A te gyerekednek mennyi idős koráig volt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az enyémnek nincs, viszont van egy vastag matrac az ágya mellett, mert néha ott alszom vele. Szükség is van rá, mert gyakran azon köt ki reggel.
2013. ápr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém 2 éves most vettem ki az ágyábòl de már vagy egy éve nem is haszáltuk.nem értem minek egy 3 évesnek légzésfigyelo
2013. ápr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
LEESÉSGÁTLÓ,nem légzésfigyelő!:D
2013. ápr. 2. 00:38
 4/11 anonim válasza:
51%
sztem nem feltétlen fontos neki, ezekből az esésekből is tanul, és megerősödik a csontozata.
2013. ápr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom hát ezt jól benéztem bocsi kicsit már fáradt vagyok:))én olyan gyerekágyat vettem eleve amin van leesésgátló de az enyém még csak 2éves:)
2013. ápr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk volt 8 eves koráig. Elég aktív volt álmában, éjjelente többször is a padlón kötött ki. Elég lett a kék zöld foltokbol, úgyhogy beszereztuk egyet. Gyerek fuggo egyebkent.
2013. ápr. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2 éves korától egy masszív szék van az ágya mellett, rajta a estimese-választék - ez a leesésgátló :)
2013. ápr. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 éves. Leesés gátlós ágya van aminek a közepén van egy rés ahol fel tud rá mászni. Ő arrol is képes leesni. A popsija rendszeresen kihúzza a résen ; )
2013. ápr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
3 és fél éves a lányom, matrac alá rakható leesésgátlónk van. Próbáltuk elhagyni, de egy héten belül mindig lepottyan, inkább használom még. Nagyon forgolódva alszik .
2013. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2eves koratol 60centis kabin agyon alszik es nincs(nem is Kell) leesesgatloja. Gyerekfuggo,az en lanyom is forgolodik de hamar megtanulta hogy hol az agy szele.
2013. ápr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!