Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » C vitaminbol hány cseppet...

C vitaminbol hány cseppet adsz? Kg/ csepp nem? Ha meg van fázva akkor ennek a dupláját lehet adni? illetve citromot adtál már gyerekednek olyat ami nem volt megcukrozva? 2.5 éves

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Az eurovit c-vitaminból napi 9 cseppet adok a fiamnak, áprilisban lesz 3. Béres cseppből napi kétszer 5 cseppet. Ha kicsit náthás volt, akkor is ennyit kapott. Nem adtam neki citromot, nem hiszem, hogy ízlene neki, narancsot és mandarint eszik még. Illetve acerolás Actimelt iszik néha.
2013. jan. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cebion C-ből 10 cseppet mindig. Én egy evőkanál mézre szoktam rakni pár csepp citromlét, ez csodákra képes, a múltkor a rekedtség is elmúlt tőle egyből.
2013. jan. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Doktornénink tanácsára ha beteg akkor akár naponta 100-200 mg-ot is kaphat c vitaminból egy ekkora gyerek. Pont ezért ilyenkor nem cseppet hanem rágótablettát adok neki. Van egy olyan, hogy Teva 500 mg-os c vitamin rágótabletta, azt szoktam negyedelni. Finom narancs ízű.

Citromot pedig szoktam adni, már csak azért is, mert imádja. Jól megmosva cikkekre vágom és elnyalogatja :)

Pont 2,5 éves az én kisfiam is :)

2013. jan. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!