Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Béres csepp, vagy multivitamin?

Béres csepp, vagy multivitamin?

Figyelt kérdés
Fiam 3 hét múlva megy bölcsibe először.Két éves.Melyik a jobb immunrendszer erősítésére?Béres csepp vagy multivitamin?Meddig adhatóak ezek a készítmények egyhuzamban?
2013. jan. 13. 09:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Első! Válaszolhatnál normálisabban is, emberien mondjuk! Nem tudom melyiket adnám a sok zöldség, gyümölcs mellett. Kérdezd meg a védőnőt, hogy mit javasol!
2013. jan. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Mintha a sok zöldség, gyümölcs nem lenne tele rovarirtóval, és egyéb vegyszerekkel...


Én és ismerősömék is béres cseppet kaptak, majd később multivitamint, és természetesen rengeteg zöldséget gyümölcsöt (nagy részét nagyapám kertjéből).


Per pill béres cseppet szedek és így 17 évesen nekem nagyon használ, jobb mint az antibiotikum. Ezen a télen 3-szor 4 szer voltam beteg és most csak a béres csepp segített C vitaminnal, de, hogy gyerekkoromban mit használt arra már nem emlékszem, szakembert is kérdezz meg mindenféle képpen.

2013. jan. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
3,5 éves kisfiam 1,5 éve kapja GYÜMÖLCS MELLÉ (ez az első "kedves" válaszolónak szól)szept.végétől árpilisig kb. a béres cseppet cebion cseppel.A másfél év alatt egyszer volt 2 napig beteg,mand.gyulladással (tőlem kapta el azt is),meg kb.2-szer 3 napig picit náthás.Karácsony óta mindenki beteg a családba neki semmmi baja (kopp,kopp).Én erre esküszöm.DE Ő még nem jár oviba,majd márc.-ba kezdjük,viszont én óvónőként mindenféle vírust hazahoztam :( és így is alig volt beteg.
2013. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az én gyerkőceim multivitamint kapnak!És lekopogom, még egyszersem voltak betegrek sem tavaly sem az előtt.Jó amúgy is az immunrendszerük.

A gyümölcsről csak annyit írnék,hogy vettem a tescoba szőlőt a gyereknek.Megette, majd fél óra múlva a gyerek elkezedett hányni....2 napig semmi nem marad benne.Azt mondta az orvos hogy ha így megy tovább kórház lesz belőle.És valószínű (orvos is mondta)A szőt hiába mostam meg teli volt méreganyaggal.Meg van permetezve erős vegyszerekkel.Akkor fogadtam meg hogy tescoba és hasonló helyeken gyümölcsöt nem veszek.Ennyit az egészséges gyümölcsökről.Ja és eperről is tudnék hasonlót mesélni, pedig az piacról volt.:-(

2013. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
béres csepp szerintem szimpatikusabb, de más-más
2013. jan. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Előző tèlen àllandòan betegek voltak a gyerekek sok gyümölcs ès multivitamin mellett. Idèn bèrest ès cvitamint kapnak, ősz òta egyszer voltak betegek.


Szòval bèresre szavazok

2013. jan. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Béres csepp C-vitaminnal. 16 hónapos kislányom kb. 1 hónapja szedi. Minden gond nélkül megissza, és addig gondok voltak az étvágyával, azóta meg vagyok vele elégedve. A multivitaminokkal szemben olyan fenntartásaim vannak, hogy valamiért azokat cukros szirupnak képzelem el, másrészt szerintem a Béres csepp kiadósabb. Valamiért jobban is bízom benne.

Felnőtteknél bevált nálunk, a lányomnál még nem tudok nyilatkozni, bár azóta nem volt beteg. A téli időszakban biztos adom neki, na meg mert pár héten belül érkezik a kistesója is, védeném a családot...

2013. jan. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3 évesem szeptemberben kezdte az ovit, akkor már 1 havi Béres csepp volt benne, és eddig 3 napot volt itthon kötőhártya gyulladással! A nagynak hiába adtam ennyi idősen a multivitamint, állandóan beteg volt. Tudom, hogy nincs két egyforma gyerek, mindegyik másként reagál a közösségre, vitaminokra, én a saját példámat mondtam csak el.
2013. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

2éves volt a lányom, mikor kezdte a bölcsit, és én is Béres cseppet, és Cebiont adtam neki...

Én is szedtem annó, és jobban bejött, mint a multivitaminok, ezért adtam neki is ezt.

De már most kezdd el, mert most ráadásul mindeféle virus van, tudod így télen, tehát csodát ne várj, az immunja így is reagál majd a sok új ismeretlen mindenfélére, de hátha ez segít kicsit.

A béres csepp 3 hónapig adható, és jobban felszívódik, mint a tablettás megoldások, ezt a dokink mondta.

2013. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Béres csepp,szerintem is,fiamnak is nagyon bejött,idén még nem volt beteg.Minél hamarabb kezd el,h kialakuljon a védekezőképessége valamelyest.Bár biztos lesz beteg,de gyorsabb lefolyású lesz.Én se támogatom a multiszirupokat,azokba mesterséges vitaminok vannak.

Az elsőnek meg gratula, IQ bajnok.....

2013. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!