Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Béres csepp, vagy multivitamin?

Béres csepp, vagy multivitamin?

Figyelt kérdés
Fiam 3 hét múlva megy bölcsibe először.Két éves.Melyik a jobb immunrendszer erősítésére?Béres csepp vagy multivitamin?Meddig adhatóak ezek a készítmények egyhuzamban?
2013. jan. 13. 09:55
1 2
 11/14 Denisa W. ***** válasza:
Béres Actival Kid: egyesíti a Béres csepp és a multivitaminok előnyeit, tehát vas is van benne, meg többek között C-vitamin is. Rágótabletta, a gyerekem imádja, nem is beteges az oviban egyáltalán.
2013. jan. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Denisa W. ***** válasza:
Bocsánat: most látom, hogy nincs még 3 éves a fiad... Akkor marad a Béres- csepp C-vitaminnal. Pardon. :)
2013. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,meggyőztetek:)Már csak annyi a kérdésem,hogy milyen mennyiségben,naponta adható e?
2013. jan. 13. 19:04
 14/14 anonim ***** válasza:

Napi 2x5 csepp Béres és ehhez 2x10 csepp c-vitamin -én Cebiont adok,de vannak másfélék is.Folyadékba csepegteted,csak ne tej v tejféle legyen,ennyi.Ez benne van a tájékoztatóba is alaposabban leírva.

Én úgy szoktam venni,h a dm-be váltok ki 50 pontos füzetet és abból a 25%-os kupont egy 4-es összecsomagolt Béresre váltom be,lényegesen olcsóbb így :)

2013. jan. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!