Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adsz enni bölcsi után a...

Mit adsz enni bölcsi után a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Most kezdtük a bölcsit és már egésznapos a kisfiam.Eddig úgy szólt a napi meni h reggeli,ebéd,4kor gyümölcs,6kor felvágott kenyér,tejtermék,alvás előtt tejcsi.Most állítólag eszik rendesen.A délutáni gyümit felváltja a bölcsiben az uzsonna ami majdnem olyan mint itthon a vacsi volt.Érdemes vacsorára zöldséglevest ,főzeléket adnom hogy ha esteleg nem evett elegendőt a bölcsiben pótoljam?
2013. márc. 5. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom speciel mindig éhes, amikor hazajön a bölcsiből. Pedig nem adnak kis adagot. Ilyenkor eszik itthon is még valamit, de vacsorázni is szokott azért többnyire. Szerintem ha éhes este, akkor egyen nyugodtan, de ha nem, akkor nem kell erőltetni.
2013. márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Huhhh... Az én fiam is most kezdte a bölcsit, és miután hazaértünk, onnantól kezdve FOLYAMATOSAN eszik... Én ilyeneket adok neki vacsira: krumpli/rizs + hús, vagy pirítós kenyér virslivel, vagy az ebédet (ha ínyére való). Eddig is így állt fel a vacsora nálunk. A bölcsiben általában az uzsonna kakaós csiga, túrós bukta...stb

Itthon vacsora előtt még letol egy csomó gyümölcsöt.

2013. márc. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!