Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Levetköztetitek a gyereket az...

Levetköztetitek a gyereket az autóba?

Figyelt kérdés

Nemrégen olvastam itt egy kérdést-válaszokat,miszerint kabátba vagy annélkül ültetik-e be a gyerek az autósülésbe?!

Azóta is gondolkozom ezen. Én kabátba ültetem be. De aki leveti a kabátját, hogyan csinálja? Nyitva kell, hogy legyen az ajtó, miközben vetkőzteti/öltözteti, de akkor nem csapja meg a hideg a gyereket?


2013. ápr. 5. 10:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi.

Legközelebb kipróbálom.Mindig nagyon féltem,hogy megfáznak, de ha már szinte mindenki így csinálja, akkor biztos nem lesz gond.

2013. ápr. 5. 10:41
 12/16 anonim ***** válasza:
Én mindíg úgy csinálom,hogy beteszem kabátba,sapkába stb majd elindulunk,mikor bemelegszik az autó,megállok,hátranyúlok és leveszem a sapkáját,széthúzom a kabátját vagy ha olyan az alsóöltözete akkor le is veszem a kabátot!
2013. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Úgy csinálom, hogy ülök az anyósülésen, mögöttem ül a gyerek az autós ülésben. Hátra fordulok, feltérdelek az anyós ülésre és levetkőztetem a gyereket. Mindezt persze még álló helyzetben és zárt ajtók mellett, tehát nem fázhat meg közben.

Csak akkor vetkőztetem le ha hosszabb útra megyünk.

2013. ápr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nyilván ha bölcsibe megyünk,boltba,mamához akkor kabátba teszem be,ha hosszabb útra levesszük a sapkát,kapátot,sálat.
2013. ápr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Húúú!

Meggyőzőek a videók! Köszönöm szépen!

2013. ápr. 9. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!