Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az oviba beiratkozáshoz...

Az oviba beiratkozáshoz muszáj vinni a gyereket is?

Figyelt kérdés

A határozatban le van írva, hogy ekkor és ekkor lesz a beiratkozás, ahol legyek szíves a gyerekkel együtt megjelenni.

Ezzel csak az a problémám, hogy szabadságot nem kaptam arra a napra, hanem csak elengedtek, amit le kell dolgoznom. De ha vinni kell a kislányomat is, akkor mire végzünk, már nem tudom bevinni a bölcsibe és nem tudom megoldani, hogy napközben hol legyen a gyerek, mert a munkahelyre sem vihetem magammal. Ezért, ha nem muszáj, inkább reggel vinném normál időben bölcsibe, aztán iratkozás és rohanás a munkahelyre.


2013. ápr. 3. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem vittem a fiamat!

Pont ilyen indokok miatt,előtte ott voltunk a nyílt napokon,látták a gyereket,ezért még egy napot engedtem,hogy hiányozzon az oviból.

2013. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk tegnap volt a beíratkozás. Nem kellett vinni a gyereket, de volt aki vitte (én nem) Nem is bánom mert több oldalas kérdőívet, jelentkezési lapot kellett kitölteni. Kellett a születési anyakönyvi kivonat, a gyerek lakcím kártyája és az én irataim.

Küldött az óvónéni apró ajándékot a kisfiamnak, egy kis papír bábot :-)

2013. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is tegnap voltam beíratkozni, reggel elvittem a fiamat a bölcsibe, utána mentem beíratni az oviba.
2013. ápr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 2 hete írattam be a fiamat az oviba, nem vittem magammal. Elvittem reggel a bölcsibe, utána mentem beíratni. Nálunk is papírokat kellett kitölteni, lefénymásolták az iratokat. Konkrétan 2 anyukával láttam gyereket, de az egyik beteg volt, nem ment bölcsibe, a másik meg a karonülőt is hozta magával.
2013. ápr. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!