Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Épp most olvastam itt a...

Épp most olvastam itt a fórumon, hogy csak cukrászdai tortát lehet bevinni az óvodákba, szülinapra; én meg épp most sütöttem meg a kislányomnak a holnapi szülinapra. Most hívjam fel őket? Másoknál is így van?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 14:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
24%
nálunk torta sincs,és ilyet nem is hallottam hogy csak cukrászdait lehet bevinni.és ha nekem nem telik rá?ha meg akarják szabni,akkor inkább lemondom az ovodai szülinapozást.
2013. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, melyik kérdésre gondolsz, lehet, hogy az enyém, mert ma én írtam ki tortás kérdést.

Nekünk nem szabad, csak cukrászdait vinni papírral együtt, hogy meddig van a szavatossági ideje.


De ezt nekünk elmondták az első szülőin. Kérdezz rájuk, mondd el, hogy kész a torta.


Boldog szülinapot a kislányodnak.

2013. ápr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk lehet saját készitésűt bevinni.

Barátnőm kislányának ovijában csak cukrászdait lehet,állitólag valami eus törvény van róla.


Ovit hivd fel,majd ők megmondják.

2013. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
nálunk is cukrászdait lehet csak, számlával.
2013. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
13%

Nyugodtan viheted, oda, nem balhéznak belőle. Egyébként pont a cukrászdai torta az amibe nem tudja az ember hogy mivan benne valójában. Én már lettem rosszul cukrászdai tortától, meg a barátnőm és pár haverom is, forogtak tőle éjjel, meg hallottam már olyat hogy abba a cukrászdába több olyan süti is volt amibe romlott alap anyag volt és többen rosszul lettek tőle. Azóta már be is zárt a hely, sőt már a helye sincs meg, helyette egy butik nyílt.

Nyugodtan vihetsz házi tortát, meg amúgy sem kell tudniuk az óvónőknek.

2013. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
75%

Mi amugy ropit,hasonlo apro rágcsálnivalot viszünk be,többet direkt nem is kérnek az oviba,meg egy kis "extra" innivalót.


nem értem miért ennyire bizalmatlanok az óvónők?

nálunk van aki simán valami aprósütit süt mondjuk a gyereknek és azt viszik be,ugy látszik ezt ovoda válogatja.

2013. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is olvastam, hogy -helyenként, nem mindenütt- megtiltották a házi sütemény bevitelét a gyerekintézményekbe. Állítólag ÁNTSZ javaslatra, hogy megelőzzék az ételmérgezéses, hasmenéses járványokat.

Zárt csomagolású cukrászipari termékeket és édességeket engednek csak.

2013. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
82%

Nàlunk igen , csak olyat szabad bevinni, amihez van blokk, tudom igazolni honnét van!

Az ÁNTSZ nem engedi, nem az ovi, mert mi van ha szalmonellás, vagy bármi más bajuk lesz a gyerekeknek!!!?

Mami nem mos nálunk kezet wc után, hát kaptuk már el a fertőzést nála!!!


Lehet kekszet és gyümölcs lét is vinni, nem csak tortát!

2013. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Erről már én is hallottam, és van alapja.

Mindenképpen hívd fel az egyik óvónőt.

2013. ápr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen,én is úgy tudom,hogy csak olyan ételt lehet bevinni,amiről papírod van.
2013. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!