Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Voltatok már 3-4...

Anyukák! Voltatok már 3-4 éves kisgyerekkel Bikalon nyaralni? Melyik szállást választottátok? (én az udvarház gyerek kuckós szobájával szemezek) Milyen távolságra vannak az épületek?

Figyelt kérdés

A fürdőzés hogy működik?Felöltözve át kell menni a másik épületbe és van öltöző vagy hogy megy?Nagyon sok mindenre kíváncsi lennék.Aki volt itt,leírná a tapasztalatait?

köszönöm



2013. márc. 30. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi a fürdőházban voltunk, a lakosztályban, így kisfiunknak volt külön szoba. Nagyon jó volt, mert köntösben lesétáltunk, és már mehettünk is pancsolni. Babaágyat, mikrót készítettek a szobába, de bármilyen igényed van igyekeznek teljesíteni.

Volt, hogy a babánk nagyon aludt, így a vacsorát felhozták a szobába.

Mi nagyon meg voltunk elégedve a szállóval és a kiszolgálással is.

2013. márc. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi
2013. ápr. 2. 07:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi az udvarházban voltunk, igaz, nyáron, így nem volt gond egy kis séta. Mert a fürdő és az étterem is pár száz méter. De van öltöző, és kulturált minden, nagyon. Jól éreztük magunkat :) szerintem érdemes az udvarházban aludni, mert nagyon hangulatos!!
2013. ápr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most van kuponos akció :


[link]

2013. ápr. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm nektek is

jó lenne ez a kupon,de július elsején fogunk menni nyaralni,ez meg hamarabb lejár.azért köszi

2013. ápr. 2. 16:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Az udvarházba foglaljatok, nagyon szép, hangulatos! Mi már voltunk a kastélyban, a fürdőházban is, de messze a udvarház a legtutibb. A kis kuckó is aranyos, igazi kis vacok a gyermeknek. Júliusban már szépen át lehet menni köntösben is a fürdőházba. Kb 5 perc séta, ha lassan sétáltok. Az öltöző nagyon kultúrált, hajszárítókkal, tiszta. A személyzet pedig kifogástalan, udvariasak és nagyon segítőkészek. Mi nagyon szeretünk ott pihenni!!!
2013. ápr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ

eldöntöttem,ide megyünk

rengeteg helyet megnéztem az országban,és ez a legszimpibb a tavalyi szálloda után,ami Gyulán volt a családi wellness hotelben

és a kuckós szoba lesz,már megmutattam a kisfiamnak,hogy az lesz az ő kuckója,és azonnal indulni akart

végül is csak tényleg ez tartott vissza,hogy mászkálni kell az épületek között,de végül is ez nyáron nem olyan nagy gond

2013. ápr. 3. 17:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!