Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg most állandóan a...

Tényleg most állandóan a garatmandulája lesz gyulladt?

Figyelt kérdés

Tavaly a 4 éves kisfiamnak kivetettük az orrmanduláját az orvosunk tanácsára ,mert állandóan beteg volt 2-3 havonta!

És sok embertől az hallottam hogy na majd meglátod most majd állandóan majd a garatmandulája lesz beteg!

Viszont az biztos hogy jót tettünk hogy az orrmanduláját kivetettük mert Junius óta nem volt beteg egyszer sem!!

Ja és hogy felesleges volt kivetetni mert vissza fog nőni!

Most akkor hogy is van ez?

Köszönöm szépen előre is


2013. márc. 28. 12:13
 1/4 A kérdező kommentje:

Mert már most remeg a gyomrom hogy ujra megy oviba és megint beteg lesz ,és antibiotikum lesz a vége!

Meg a 8 hónapos huginak hozza haza a bacikat!!

Teljesen kivagyok ettől, az ovi gondolatától is !!

2013. márc. 28. 12:53
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Az ovi ilyen. Állandóan betegek. :)
2013. márc. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%

Ha június óta nem volt beteg, akkor miért félsz ennyire? Már jó fél éve akkor nem volt beteg vagy nem jól értem? Vagy most nem jár oviba?

Az én lányomnak 3 évesen vették ki az orrmanduláját, nincs összefüggésben azzal, hogy a garatmandulája gyullad be onnantól. Neki 2x volt tüszős mandulagyulladása, ami szerintem nem kóros. Azóta is beteges, de többnyire normál felsőlégúti megbetegedései vannak és sokkal hamarabb gyógyul, mint az orrmandula kivétel előtt. Visszanőni visszanőhet, ez ellen nem tudsz mit tenni, nem tudom mitől függ. De ha ki kellett venni, akkor ki kellett venni. Mi egy percig sem bántuk meg! 5 éves kislány anyukája.

2013. márc. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Az én fiamnak is kivették az orrmanduláját, egyrészt azért, mert állandóan beteg volt, másrészt meg hatalmas volt neki, és mindig középfülgyulladása volt, ami nem tudott a mandula nagysága miatt tünetmentesen gyógyulni.

Annyi a változás, hogy most már jó a hallása, viszont a betegeskedések nem ritkultak, alig jár szegényem oviba, mindent hazahoz, és a kicsit is megfertőzi természetesen.

Szerintem nem feltétlenül fog a fiad garatmandulája állandóan begyulladni. Nekünk a műtét óta egyszer volt tüszős mandulánk, a többi betegség nem a mandulával volt összefüggésben.


Visszanőhet sajnos! A barátnőm kisfiának is ki kellett venni, és rá egy évre vissza is nőtt neki! :(

2013. márc. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!