Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van akinek tartós beteg a...

Van akinek tartós beteg a gyereke? Pl aszmatikus bronhitisze?

Figyelt kérdés

#bronchitis #aszmatikus
2013. márc. 23. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm kislánya asztmás.Mire vagy kíváncsi?
2013. márc. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát igazából arra hogy nekünk most nem hosszabították meg a tartós betegségről az igazolást. mert április 1 től nem jár, ezeknek a gyerekeknek. tud erről valamit?
2013. márc. 24. 20:16
 3/9 anonim ***** válasza:
igen,csak nagyon súlyos asztmára hosszabítják meg.Nem tudom náluk mi lesz majd augusztusban jár le nekik a papír.Azt hiszem 2 gyógyszertszert szed rendszeresen a nevüket nem tudom pontosan,de ha gondolod rákérdezek.Azt hiszem az egyik a ventolin.Úgy hallottam,h azok kapják továbbra is akik az állandó,akár több gyógyszer mellett is fulladnak.
2013. márc. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a fiamnak az van,1hete derült ki.2 gyógyszert szed állandóra,2,5éves.Jövőhéten megyünk a dokihoz,akkor fogok rákérdezni,kitölti egyáltalán a papirt az emelt családihoz..stb,de én is úgy hallottam hogy nagyon megszigorodott.1 hete szedi kb a fiam rá a gyógyszert+ventolint,de ezek mellett is ugyanúgy fullad néha.
2013. márc. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nállunk állandó a flixotide reggel este a ventolin akkor kell ha fullad, de ezek melette is befulladt most is úgy hogy 3 napig injekcióra jártunk!

Még sem hoszabítják meg a papírt!

2013. márc. 25. 12:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Flixotide, ventolinra nem is fogják. 2 hónap elteltével állapítható meg, hat e gyógyszer, kedves utolsó előtti, addig esélytelen a dolog. Mi most megkaptuk. Flixotide 2x2 puff, montelukast 1 este, ventolin, atrovent, beroduál, egifilin, beroduálos inhaláló (ez másik fajta beroduál) sz.e. rektodert kúp. Így is havonta, másfél havonta az intenzíven kötünk ki és 2-3 hetet bent vagyunk. 2 hét itthon, megint kórház. másfél éves, 8 hós kora óta ez van. Én nagyon szívesen lemondanék csak legyen egészséges a gyerekem. :( De amúgy én sem értem miért kellett megvonni a középsúlyos asztmásoktól!? Ok, hogy normális életet élhetnek, de ha nem lesz miből kiváltani a gyógyszert ők is súlyosak lesznek. Nem gondolkoznak ezek, akik ilyen törvényt alá írnak!!! Örüljenek, hogy egészséges gyerekeik vannak és nincs szükségük rá. Borzalom, hogy pont a beteg gyerekeken akarnak spórolni ezek a mocsadékok!
2013. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

03-25 08:15-ös vagyok:


2 hete voltunk kontrollon,és megkapta a fiam a tartós betegségről a papirt,de "csak" amiatt,hogy az elmúlt 1évben 36x volt beteg.(a háziorvostól 1évre visszamenőleg kikértem a papirjait).Szedi még ugyanazokat a gyógyszereket,de mellé még felirt egy porlasztó gépet és berodual cseppet,mert ha beteg és fullad,a ventolin se szokott használni.

2013. jún. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy megkaptátok! Félre ne érts, nem annak, hogy beteg, hanem annak, hogy titeket is támogatnak ezekben a nehéz időkben. Akkor rendes volt az orvos! Remélem tényleg meg kapják akiknek szükségük van rá. Borzasztó, hogy ti is ennyit vagytok betegek. Rágótablettát nem írtak? Az sokat szokott segíteni!
2013. jún. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
de azt is kap,singulair minit,de nem nagyon használ.Szerencsére ha nem beteg,ő nem fullad(kivéve persze terhelésre,vagy hiszti miatt),de ha beteg,ami elég gyakori sajnos és elhúzódó,akkor szinte semmi nem használ...kiváncsi leszek erre a berodual cseppre beválik e majd neki,de remélem minél később fogjuk csak tesztelni....
2013. jún. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!