Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más 2 éves gyereke is ilyen...

Más 2 éves gyereke is ilyen sűrűn beteg?

Figyelt kérdés

Pedig még közösségbe se jár úgy a kisfiam,csak heti 1x zenebölcsibe,de havonta beteg.

Február elején elkapta a rota vírust és most itt van Március 9-én belázasodott...

Miért ilyen beteges?

Már nagyon rosszul viselem ezt az állandó beteg állapotot!


2013. márc. 13. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Tarts ki az immunrendszer érésével nagyon lecsökkennek majd az ilyen időszakok amikor folyton beteg a kicsi.

Nekem két immunbeteg gyermekem van és a nagyobb már 6 éves is elmúlott,annak ellenére,hogy immunabeteg idén télen már alig volt betegvégig járt szinte egész télen oviba. :-)

2013. márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is most kezdte. Eddig szinte soha nem volt semmi baja, max egy kis nátha, orrfolyás. 2 éves volt januárban, akkor abbahagytuk a gyógytápszert, azóta már másodszorra beteg, és ezúttal láza is volt, antibiotikumot kapott. :(
2013. márc. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Egyszer volt kotohartya gyulladása,és egyszer lázas este.Nem volt eddig beteges hála az egnek! Ő napi 10csepp C vitamint szed ősz óta.A nagyteso az iden egyszer kotohartya gyulladás(egymástól szereztek)nathas volt 2 napig,de láz nem volt.A nagyfiam kicsinek is roppant beteges volt,meg kozossegbe se járt és tüszös mandulagyulladása volt,és az oviba is 1 het ovi 2-3 hét itthon:-( ez ment 4 évig.Mostanra van úgy,h már nem beteg annyit!
2013. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem lassan 3 éves a fiam, 1,5 évesen kezdtük a napközit, heti 2 napra, mert dolgoznom kell, viszont majd 1,5 év alatt egyszer volt olyan, méghozzá 2012.12.21 volt beteg, majd legközelebb február 4 -én, itt volt kb 1,5 hónap betegmentes időszak, viszont február eleje óta, már 3* volt beteg. 1,5 év alatt nem volt olyan hónap, hogy ne lett volna beteg, sőt 7hónapon keresztül minden hó 9-én lebetegett, majd 40 fokos láz, totkgyuszi, afta stb. már vittem mindenhova, magénrendelések tömkelegére. Havonta kb 10 ezret csak gyógyszerre költök. Kap vitamint, változatosan eszik stb...de mióta voltunk homeopatánál akkor 1,5 hónapos szünet volt, de azóta bepótolta. Egyedül nevelem, dolgoznom kell, szerencsére tudom alakítani a dolgokat, de ez sem mehet a végtelenségig, előre félek az ovitól, uj bacik stb. Szerited nekem menyire van elegem? nagyon :-), most nekem még 1 próbát megér, elmegyek én kineziológushoz, hátha rajtam keresztül kiderül miért ilyen, mert lassan romokba az idegeim, nem is tudom mit csinálnék a 2 mama nélkül, mert tudnak rá vigyázni, mikor dolgozok, de nincs napközibe. Megértelek, tudom milyen rossz ez, és hogy ki tudja készíteni az embert. Már mikor ránézek látom, hogy na most kezd beteg lenni, miközbe más még semmit nem lát rajta. Majd csak elmúlik...kinővi stb.
2013. márc. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ti adnátok valami jó immunerősítőt és multivitamint a gyereknek,vagy erősödjön meg neki magától és majd kinövi a betegeskedést?
2013. márc. 14. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!