Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismerőseitek között vannak...

Ismerőseitek között vannak olyan kisgyermekes családok, akik tényleg nagyon rossz körülmények között élnek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a havi 50e Ft/2 felnőtt és 2 gyerek rossznak számít, akkor igen. :(
2009. szept. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Igen és szörnyű kimondani de meg is érdemlik,2 gyereket bevállalni a semmire,védekezés nélkül,egy csomó hitel,ráadásul a LEgális uzsorás hiteladó cégtől,majd lakáshitel is...100ezer /hónap,de ennek a fele hitel...

Én meg mondtam neki,hogy ne égesse a villányt feleslegesen,használjon ecetet,mosódiót,mosódszódát és szódabikarbónát tisztításhoz és ne a méregdrága a cuccokat vegye és mivel van kertjük és az anyós amúgy is besegít ültethetnének zöldségeket,a már nem is olyan gyerekek kimehetnének és játszhatnának míg ő kicsit megöntözi a zöldségeket...de ha nem hallgat rám,pedig segítenék akkor én már nem tehetek semmit,ráadásul olyanokra költ a férje amikre nincs szükségük(internet,2motor mellé plusz motor,házimozi),aztán meg csodálkoznak,hogy hónap végére semmi ételük nincs.


Nekem 21 évesen,bár én is gyermeket várok,de több eszem van,én is párom is főiskolára járunk,mellette rendes munkánk van,havi 200ezer vidéken úgy nagyjából ami gyeddel,párom fizetésével és plusz kiegészítésekkel összejön,azért ez egy nagyon jó szám,főleg úgy,hogy van egy csomó megtakarított pénzünk,beosztunk és úgy szórjuk,hogy csak a fontos dolgokat kelljen megvennünk.Látszik is mert egy hitelünk sincs,saját lakásunk van a fővárosban amit,mivel most vidékre költöztünk kiadunk.


Nem mondhatom azt,hogy ezért nem ők a hibásak,mert igenis ők,a sok hitel és a sok felesleges cuccra kiadott pénz nemcsak az ők,de a gyerekeik életét is negtív irányba befolyásolja:/

2009. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem mindenkinek adatik meg a saját lakás hitel nélkül. Mi külföldre költöztünk, itt meg tudunk élni, otthon ez sajnos nem ment.
2009. szept. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!