Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Többgyermekes anyukák: Nálatok...

Többgyermekes anyukák: Nálatok a gyerekek külön vagy egy szobában vannak? Mikor érdelmes őket különszobába költöztetni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a legnagyobb 5 éves korában ment külön a középső 4 évesen. Megvolt a szobájuk, berendezve, rájuk volt bízva mikor akarnak különköltözni, mikor "nagy gyerekek, saját szobával". (Csak a kicsi nem dönthetett, ő maradt egyedül)
2009. szept. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok anyuka, de van kis tapasztalatom ezen a téren:

Én a húgommal egy szobában laktam egészen 18 éves koromig (utána költöztem el, mert más városban járok egyetemre) 3 év van köztünk, egyébként.


Engem már nagyon zavart 15 éves korom körül, hogy össze vagyunk zárva egy szobába, és őt is zavarta kicsit, annak ellenére, hogy csak 12 volt.

Szóval szerintem kb a kamaszkor elejéig oké a közös szoba, utána már nagyon nem.

22/L

2009. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14 vagyok és a 8 éves hugommal vagyok együtt. nagyon-nagyon rossz! kb. 10 nm-en vagyunk ketten és iszonyat rendetlen! ruhák, tányér, KAJA, joghurt, fagyi, táska, öv, könyv, újság, ISKOLAI füzet.... könyörgöm külön szobáért, de hát.... reménytelenül!
2009. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első naptól kezdve külön szobába vannak. Így mind a kettőnek van magán tere ahová elbújhat ha nem akar a tesőval lenni. Nem nagyok a szobák de szerintem épp elég. ( kb.: 8m2 -esek)
2009. szept. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10 év 4 évesek a gyermekeim és mindkettőnek van külön szobája. Úgy 1 éves kor körül mentek át külön szobába mellölünk. Nekem gyerekként nem volt külön szobám, hárman voltunk együtt a nővéreimmel és én azt szerettem volna hogy a gyerekeimnek saját szobájuk lehessen ahová mindig el tudnak bújni ha úgy érzik és ami az ő kis birodalmuk. Persze gyakran alszik a kicsi a nagynál de mégis van saját szobája.
2009. szept. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
8 és 1 évesek a gyerekeink és az első perctől kezdve közös szobában alszanak. Nem volt velük probléma, a nagy ritkán kelt csak fel a kicsi sírására. Most jön a 3. és most készül mind a hármójuknak külön szoba.
2009. szept. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!