Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy szezonban mennyi cipője...

Egy szezonban mennyi cipője van a gyereknek?

Figyelt kérdés

Télen kezdett el járni a kislányom. Így ezt az időszakot kihúztuk 1 pár cipővel, mert hát nem játszott kint, sétálástól pedig nem ment tönkre.

Most készülök venni neki tavaszi-nyári cipőt, de nem tudom eldönteni milyen fazont? Sportcipőt? Szandál cipőt? Vászon cipőt?

Mert ha kinnt játszik egész nap, esik-kel,akkor nem lesz szép cipője amibe mehetünk sétálni, orvoshoz, stb.

Ti hogy oldottátok meg?


2013. márc. 18. 12:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

Van 1 sport cipője, egy félig zárt cipője, 1 szandija!


Nincs kimenős és otthoni cipője!


1-1 jó minőségű cipőt veszek, ami bírja a strapát, kényelmes szép!


Annak mi értelme, veszek egy kínait, amiben tönkre megy a lába, a azért jó cipőt meg csak havi 1-2 alkalommal adom rá, ami kő lenne a kos lábának, de nem szabad tönkre tenni, mert kell ha megyünk ide oda!

3 hónap alatt kinövi, ha megvettem, hát had hordja, azért van!

Ha megyünk valahová kipucolom, kopasztázom!


Adidas sport cipőt kap, D.D Step szandit, fél cipőt.

Mindd tiszta bőr, aminek nem tudja lerúg i az orrát könnyen, ha mégis, kitudódik pasztázni, és nem látszik

2013. márc. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekünk mindig van 2 minimum, hogy legyen váltás, ha mondjuk elázik vagy mosni kell. Csizmából 3 is van most, mert egyet kaptunk a nagyszülőktől is. Sportcipőt tavaszra 1-et vettem neki múlt héten, és kap majd még egyet. Nyáron szandiból is 2 szokott lenni, egy játszósabb, amit nem sajnálok a homokozóban, vagy a sárban, és egy "kimenős".
2013. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja igen, igyekszem jó minőségű cipőt venni neki. A játszós cipő sem "gagyi", de nekem ha kint játszanak, még a hajukból is potyog a homok, úgyhogy mégsem adhatom rá ugyanazt, mondjuk egy ovis rendezvényen.
2013. márc. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3 gyerekem van, mindig 3 pár cipő van szezononként.Pl. tavasszal:

1 sportcipő, 1 félig zárt cipő és egy zárt tiszta bőr cipő.

És akkor ezeket váltogatjuk. Nekem egyik sem az a hú de vigyázok a holmimra típus, úgyhogy mosnom is kell őket és nem mindig van úgy hogy első gondolatom a cipőmosás hazaérve és akkor jó hogy van mit elővenni másnap reggel másikat.

Nyáron van nekik belebújós habpapucs (ezt ritkán hordjuk nyilván nem utcára de itthon belelépni, kilépni mezítlábazni majd vissza, medencézni stb. jó az) és két szebb szandál. A legkisebbnek még bokafogós szóval kicsit zártabb.

Télen volt nekik fejenként egy hótaposó (ebből olcsóbbat vettem mert csak nagy hóban hordtuk) egy bakancs és egy csizma.

2013. márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Télen van a hótaposó, átmenetre van a zárt "sport"cipő, van egy szandi, van egy zárt is nyitott is a sport és a szandi közé. És amíg le nem esik a gyerek lábáról hadd hordja.

Jah meg a nyár kedvence a klumpa-papucs.

2013. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hú!! Tehát akkor 2, de inkább 3?!

Persze én se vennék gagyit, csakis jó minőségűt,ezért is érdeklődtem tőletek, mert akkor ez egy vagyon! :))

2013. márc. 18. 12:52
 7/13 A kérdező kommentje:

Ja,és 3 hónap alatt kinövi????

Tehát amit most veszek az nem lesz jó őszig? Te jó ég!

2013. márc. 18. 12:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? 2-3-4 évesen még nem volt jó 2 szezonra a cipő. Most 5 éves, és sajnos ami ősszel kicsit nagy volt, az most tavaszra már kicsi :S De nem lehet előre kiszámolni , hogy nő a lábuk. Van hogy lassabban, aztán hirtelen ugrik egy számot.
2013. márc. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
15 hónapos
2013. márc. 18. 13:04
 10/13 anonim ***** válasza:
2éves fiamnak 2sportcipője van szezononként(adidas,nike) 2szandálja(adidas,elefanten) 1crocs papucsa strandra,tengerpartra.Ja,és az elengedhetetlen gumicsizma esős időre(crocs).
2013. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!