Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek milyen mese...

Szerintetek milyen mese azideális egy 3 éves gyereknek? Gondolok itt a minimax mesékre, és a nikelodeon meséire.

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 és fél éves és a kedvenc meséje a Bajkeverő majom, ami egyébként a TV2-őn és a Minimaxon is ment. És szerintem a Minimaxon is vannak még ezen kívül olyan mesék, amiket el tud nézni egy 3 éves, de nem mindegyiket, mert vannak olyan mesék is, amik már kicsit nagyobbacska gyerekeknek vannak. A Bogyó és Babócát is sokan emlegetik, hogy szereti a gyerekük. A Nikelodeon-on szerintem kevésbé vannak egy ilyen korú gyereknek mesék, mint a Minimaxon.
2013. márc. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Én egyik csatornát sem engedem a gyereknek, bár ez szülőfüggő. A legtöbb ezeken a csatornákon butító vagy olyan mese, ami teljesen átmossa a gyerek agyát. Mondjuk a férjem szerint csak én vagyok ilyen hülye hogy ezt gondolom.:)

Általában internetről töltök le neki meséket, Dora a felfedezőt, Noddy-t, sőt, mostanában angolul is nézi őket, mert én fontosnak tartom, hogy a gyerek azért tanulgasson más nyelvet is, ebben a korban rögzülnek jól az alapvető szavak, és minél többet nézi, annál jobban érti a szöveget is. Szóval én netről nézegetem a legjobbakat neki, aztán kifigyelem hogy melyik az amelyik a legjobban tetszik neki. Ez a Dora meg Noddy az amin a legjobban szórakozik, érti is őket, szóval ő ezeket nézi mostanában.

2013. márc. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Ezek a mesék, amiket te írtál ezek mennek a Minimaxon is.

Ezért írtam első válaszolónként, hogy vannak olyan mesék, amik valók és vannak olyan mesék, amik nem valók az ilyen csatornákon egy 3 éves gyereknek.

És azok a szülők, köztük én is, akik engedik, hogy mesét nézzen a gyerek a mesecsatornán, nyilván szelektálnak, hogy mit nézzen és mit ne nézzen a gyereke.

2013. márc. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
noddy, a dora a diego ezek mennek a mini axon és a nikelodeonom is délelöttönként.
2013. márc. 16. 11:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 4 éves, de kb. 1-1,5 éve kedvence a Dóra, a Diego, a Caillo, A bajkeverő majom, a Hunyor-major, Chuck, a dömper kalandjai.
2013. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Minimaxon most már sajnos alig megy normális mese csak a Bajkeverő Majom

Nickelodeonon sem nagyon van sok normális ami gyerekeknek való

Boomerang meséji közül mindegyik normális mert azok régi mesék meg van köztük néhány új is pl:Lazy Town,tom és jerry,jetson család,krypto a szuperkutya,frédi és béni. ezeket a meséket szerintem mindenki ismeri én 12 éves vagyok de ezeket a meséket ha unatkozok én is szivesen nézem

2014. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!