Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi helyzetről?

Figyelt kérdés

Kisfiamat múlt hét csütörtökön úgy hoztam el bölcsiből,hogy azt mondták ébredés után 39,2 volt a hője.

Hazamentünk és igazából semmi tünet nem jött elő este láza sem volt csak egy kis hőemelkedés(37,8)

Pénteken nem vittem bölcsibe természetesen viszont dokihoz sem vittem el mivel tényleg nem volt semmi baja(nem köhögött,nem folyt az orra,nem trüsszögött,jó volt az étvágya,jó volt a hangulata,játszott,bicikliztünk stb)

Jött a hétvége szintén semmi tünet,a házat szédszedte olyan jól volt!

Hétfőn így gondoltam menjen bölcsibe!nem vették be mondván doki nem látta,nincs igazolásunk,hogy mehet közösségbe!

Oké!

Elvittem dokihoz ahol kb 40 halál beteg gyerek akik köhécseltek,trüsszögtek,taknyuk lógott stb!

megvizsgálta a doki,mondta SEMMI BAJA a gyereknek!Adott igazolást,hogy mehet bölibe!

Ma reggel vittem!Délután úgy mentem érte hogy mondták nagyon nyűgös volt,nem evett,bágyadt volt de láza nem volt!Hazafele már nekem is mondta,hogy fáj a füle!

Elmentünk dokihoz aki megállapította,hogy a tegnapi egészséges gyerekem beteg:fülgyulladás!

Szóltam a gondozónénijének telefonon,hogy akkor a héten nem megyünk!persze rögtön elkezdett papolni,hogy ők ugye megmondták,hogy nem szabadott volna vinnem meg hogy beteg a gyerek!Én meg mondtam,hogy a gyereknek egész hétvégén semmi baja nem volt,ezt a fülgyulladást tuti tegnap szedte össze a rendelőbe a sok beteg gyerek között!


Szóval!

Mi a véleményetek?Szerintetek már múlt hét csütörtökön buttogott a vírus a fiamban vagy esetleg tegnap szedhette össze??

Jó tudom,abban igaza van a gondinéninek,hogy a szabály az szabály:láz után nem vesznek be közösségbe igazolás nélkül gyereket!

nyugodtan írjátok meg azt is ha nem nekem adtok igazat vagy szerintetek nem jól jártam el!

Minden véleményt várok és szívesen veszek!


2013. márc. 12. 20:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem hiába volt viszonylag magas láza neki, nem a semmitől, már akkor is benne volt valami betegség.Én ha csak egyszer is lázas, viszem dokihoz, biztos ami biztos, a láz mindig betegséget jelez.Így én a gondozóknak adnék igazat(ne haragudj).Tapasztalatból írom hogy az első jelre kiviszem, mert egyszer mikor olyan másfél éves lehetett lett egy kis hőemelkedése, de el is múlt egy nap alatt, és nem vittem dokihoz.Aztán csak nem evett, de más baja nem volt, eleven volt.Na addig húztam az időt hogy hétvége jött, ismét hőemelkedés, nem evett.Hétfőn doki, torokgyulladás, antibiotikum.Meg sem gondoltam, hisz még csak láza sem volt, csak ilyen 37.3, az sem folyamatosan, és mégis milyen beteg volt szegény.
2013. márc. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem már lappangott benne. Egyébként amikor szóltak hogy csütörtökön lázas a gyerek, és te is mértél hőemelkedést, miért nem vitted dokihoz, főleg hogy pénteken nem voltatok oviba? Akkor már mindegy lett volna ha elmentek, és akkor hétfőn már mehetett volna.

Tudtad hogy kell igazolás.

2013. márc. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!