Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idősen vettetek futóbic...

Mennyi idősen vettetek futóbiciklit a gyereknek? Egyből tudta használni? Decathlonos futóbiciklit vett valaki?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:
3 évesen,igen egyből tudott vele menni.Na jó nem egyből kb 10 perc múlva,már rendesen használta,de akkor még nem száguldozott vele.Másnap viszont,már "hasított" vele. :)
2013. márc. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alacsonyabbnak számító fiam 2 éves szülinapra kapott nyár végén (tanulobicikli.hu), szinte rögtön tudott vele menni, de a kismotort jobban szerette. Most, hogy jó idő lett, pár hete újra használja és (2 és fél évesen) már nagyon profi, múltkor másfél órát sétáltunk így. Egyébként egy részről elég szívbajos, mert simán tud vele olyan gyorsan menni, hogy nem érem utól (és esni nagyobbat lehet vele), másrészről kényelmes, hogy ezzel felnőtt tempóban tudunk együtt sétálni, harmadrészről hiszti/fáradtság esetén nagyon nehéz hazajönni biciklistül... Úgyhogy - jó tanácsként - nézz utána annak is, hogy melyiket lesz a legkönnyebb cipelned :)
2013. márc. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Karácsonyra kapott a lányom, áprilisban tölti a kettőt, de már 2 hete tud vele menni. Nekünk is tanulobicikli.hu-s van. Előtte YBike Original motorja volt, szerintem azért ilyen jó az egyensúly érzéke.
2013. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most volt 2 éves februárban, a névnapja meg márciusban lesz. És a névnapjára néznék neki egyet.
2013. márc. 5. 12:35
 5/7 anonim ***** válasza:

2 évesen kapta a kislányom, kb. 2 hónap alatt tanulta meg használni.

Most már 3 éves, már a kétkerekűt használja inkább pótkerékkel.

2013. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, azt nem írtam, hogy nekünk Decathlonos van, nem a fekete kézvédős, hanem a másik típus.
2013. márc. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, én is azt néztem, a kézvédős szerintem már nincs is készleten. Majd felmegyünk, hogy ki tudja próbálni. Van pedálos triciklije, de azt nem tudja még tekerni. Talán jövőre.
2013. márc. 5. 20:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!