Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismeri valaki esetleg ezt a...

Ismeri valaki esetleg ezt a fajta futóbiciklit? Lenne egy fontos kérdésem!

Figyelt kérdés

azt irja a brendon oldalán,hogy ez nem kormányozható.Ez hogy lehet?Nem lehet vele csak egyenesen menni?Ez komoly?Vagy hogy értik hogy nem kormányozható?Tudtommal mindegyiket lehet valamennyire jobbra-balra kormányozni.

Szerintetek?Próbáltam utánanézni,de nem találok semmit róla,videót se,ahol megtudnám nézni hogy használják.Ismeri valaki?


2013. febr. 20. 11:17
 1/7 A kérdező kommentje:

a link lemaradt :)


[link]

2013. febr. 20. 11:17
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azt jelenti, a kép alapján hogy a kormánnyal fordul az egész eleje, nem csak a kerék. nem tudom, érthetően fogalmaztam-e, de ha rágondolsz egy átlagos bicajra, talán érzékelhető a különbség.
2013. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem persze,erre voltam kiváncsi :) Akkor végülis kormányozható,nem is tudom miért irnak ilyet hogy nem lehet kormányozni,hiszen akkor normálisan használni sem lehetne.
2013. febr. 20. 11:32
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Mi innen vettünk futóbicajt (nem fát), ezt találtam, szerintem ez a kérdésedre a válasz:

Ha nem, akkor bocs.


[link]


"A futókerékpár kormánya úgy van kialakítva, hogy ne foroghasson körbe, így nem fordulhat ki a gyermek kezébõl.


A kormány és a tengely rögzítés csatlakozási réseit szivacsborítás teszi biztonságossá, hogy kizárhatóvá váljon a gyermek kezének vagy ujjának becsípõdése."

2013. febr. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi :) igen,igy érthető,a brendon oldalán is leirhatták volna normálisan,érthetőbben,hogy kormányozható az,csak nem úgy,nem teljesen...
2013. febr. 20. 11:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes ilyen design-os futóbringát venni. Én a tanulobicikli.hu-ra esküszöm, azzal még nem volt baja senkinek az ismeretségi körömben (pedig nálunk mindenkinek ilyen van)


A nagyobbik gyerkőcnek pont ilyen bikybike-ot vettünk, akkor még nem is volt akciós és széttört a kormánya, defektes lett mindkét kereke és végül az ülése adta fel végül, amikor úgy ítéltem, hogy mehet a kukába! A kistesó nem tudta megörökölni, és eladni se lenne pofám, annyira tönkrement.

2013. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a nagyik vennék neki szülinapjára.Imádja a motorokat,és úgy megörültem mikor megláttam hogy van ilyen "motor formájú" futóbicikli.

Van neki egyébként(azt is kapta keresztszülőktől) egy ybike futóbicaja is,imádja,de az iszonyat nehéz,nincs is fogás rajta,ami azért rossz,mert a fiam sokszor gondol egyet útközbe,hogy elég volt,ő most gyalog jön..stb,igy cipelhetem én tovább....

2013. febr. 20. 13:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!