Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Futóbiciklit, de melyiket?

Futóbiciklit, de melyiket?

Figyelt kérdés
A kislányom már elmúlt 2,5 és a motort már nagyon kinőtte, érdemes futóbicót venni? ha igen melyiket?
2013. febr. 18. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi 3 éves szülinapjára vettünk futóbiciklit.10" -tól nagyobbat,és fémet.Féknélkülit vettünk,igazából ezzel csak akkor szembesültem amikor összeraktuk.A barátnőméknek olyan van amin van fék,de a kisfia is mindig lábbal fékezett.
2013. febr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. menj be üzletbe vele ültesd rá 1-2-re és nézd meg hogy miylen. feléri-e már, és hogy a gatya szára meg a lába ne akadjon el sehol sem. barátnömék vettek olyat ahol a gatya mindig bele akad a pedálba, a mienken nem akad bele nekik.
2013. febr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

első vagyok,ilyet vettünk. [link]


Nagyon szerette a lányom.


Második,milyen pedálba?A futón nincs pedál.

2013. febr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pont 2 es fel eves volt a kisfiam amikor vettunk neki es most 3 evesen mar siman nekifut felemeli a labat es egyensulyozik. Szaguld ezerrel. :) Szerintem nagyon jo. Nyaron majd kap rendes pedalosat. Mi olyat vettunk aminek allithato az ules magassaga (habar szerintem mindeniknek).

A mienk egyszeru fabol van de semmi gond nem volt meg vele kiveve ha nagyon sokat biciklizik egyszerre (tobb mint masfel orat) akkor az ules serti a combjat es kipirosodik de par nap es helyrejon:


[link]

2013. febr. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi ezt vettük tavaly tavasszal a brendonban. Kisfiam most lesz 3 éves, de tavaly tavasztól őszig már ezt használta. Ha most jobb idő van, szintén előkerül. Ülőmagassága állítható. Nálunk bevált.

[link]

2013. febr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tanulobicikli.hu


Fabiciklit semmiképp ne vegyél, mi olyat vettünk az első gyereknek egy vagyonért, de nagy hiba volt.

2013. febr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a hasznos válaszokat.
2013. febr. 19. 22:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!