Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lassan ovis beíratás. Vegyes...

Lassan ovis beíratás. Vegyes csoportú óvoda. Egy csoportba a fiúk, avagy sem?

Figyelt kérdés

19hónap van a 2 fiú között.nem azok a nagyon jó,egymással eljátszó tesók.viszont már egyre többször próbálkoznak egymással játszani.

kényelmesebb lenne az egy csoport,de nem tudom jól tenném e?nem lenne e folyton vita köztük,vagy versengés,hogy most engem figyelj (műsorokon) hallgass....

tapasztalat?

esetleg óvónők,dadusok véleménye?



2013. márc. 4. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kétt fiam egy csoportba járt,pedig másfél év van köztük ,soha nem vitatkoztak egymásal az oviba ,mindenkinek megvolt a maga barátja.
2013. márc. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk a csoportban van egy ikerpár, már őket is külön csoportba akarják tenni, mert együtt nem igazán bírnak velük (már egymástól jó messze alszanak, nem ülhetnek egy asztalhoz sem enni...). Unokaöcséimnél viszont bevált a közös csoport, pedig 2 év van köztük (majdnem napra pontosan).
2013. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!