Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Superfit cipőről mi a vélemény...

Superfit cipőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak az átlagosnál magasabb, szélesebb lábfeje van, nem tudom mennyire lenne neki kényelmes. Mi a tapasztalatotok? Eddig shoeshoos cipőink, pediped és puhatalpú liliputik voltak / vannk neki, amik jók, mert a kis lábfeje kényelmesen megvan benne. Ajánlanátok ezt a márkát?
2013. febr. 15. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Minőségre jók, csak sajnos haránt emelő van benne, ami ortopéd szempontból nem szerencsés, ha alá van ott támasztva a láb, akkor az izmoknak kevesebbet kell dolgozni, és a lúdtalp kialakulása esélyesebb.

Mi kaptunk vadi újat ajándékba, azt használtuk is, mert amúgy kényelmes és tényleg jó minőség, de venni nem vennék.

2013. febr. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem,kisgyerekednek kényelmes viselet volt? És mennyire széles a lábfej része? köszönöm a válaszod!
2013. febr. 15. 13:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl széles, bár mivel szandál volt, ott egy kicsit jobban "idomul" mindig.
2013. febr. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 sumergo ***** válasza:
Kislányomnak is van, de ebben nincs harántemelő. Jó minőségű, szerintem kényelmes cipő.
2013. febr. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én megvagyok elégedve vele. Nekem is mindkét fiamnak magas a lábfeje. A kicsi 15 hónapos. Neki füzőset szoktam venni. Az még jobb. A nagynak az ovi miatt tépőzárast. Próbáljátok meg. szerintem jó. Mekkora a fiad?
2013. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ajánlom! Az én lányomnak már volt szandálja, cipője és csizmája és kényelmesek neki. Egyikben sincs harántemelő, pont ezért választottam ezt a márkát. Én a vaterán szoktam rendelni újakat és tökéletesek! :)
2013. febr. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meggyőztetek! Kisfiam 22 hós és már 24-es cipőket hordunk...eddig bejött 1 Bopy mamusz kivételével az összes, az túl keskeny volt. köszönöm a tanácsokat!
2013. febr. 15. 20:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Amiota jarni tud a kisfiam superfit cipoje van. Nincs benne harantemelo, olyat meg nem is lattam. Konnyu, kenyelmes cipok.
2013. febr. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!