Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Superfit szandál télen?

Superfit szandál télen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudja valaki, hogy mostanában hol lehet kapni superfit szandálokat Bp-en? Mindenhol cska cipők vagy csizmák vannak, egy két helyen találtam szandit de a méretében nem volt.

Csütörtök este tudtam meg, hogy végre megnyit a bölcsi és kezdhet a fiam, csizmába meg még sem lehet egész nap.


Köszi.


2013. jan. 27. 03:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A Branch Babyben láttam a múlt héten. (a Pólusban,de van több helyen is)
2013. jan. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2013. jan. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi is vettünk szandált karácsony előtt, több helyen láttam árulni, igaz, nem superfitet, hanem salust.
2013. jan. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

A Branch Babyt már én is akartam nézni, csak nekik nincs weboldaluk, de majd elnézek a Pólusba. Múltkor jártam arra így kívülről bepillantottam első ránézésra nem láttam superfit szandált, de majd megnézem.


A tipitopiban nincsen csak rózsaszín szandál, nekem meg fiam van.


A Salus szupinált cipúő az csak akkor jó ha probléma van a lábbal, nálunk ilyen nincs így azt nem szabad használnunk. Ezért csak Superfitet adok rá.


Köszi mindenkinek.

2013. jan. 27. 13:50
 5/15 anonim ***** válasza:
mekkora lába van?
2013. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
25ös.
2013. jan. 27. 14:24
 7/15 anonim ***** válasza:
2013. jan. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen köszi, de ezeket már a kérdés kiírása elött megnéztem, már amelyiknek van weboldala és Bp-en van.
2013. jan. 27. 14:32
 9/15 A kérdező kommentje:

Na ma elmentem a Branch Babybe is. Ott sincs, már csak pár darab a fiam méretében nem volt és mondták, hoyg 1,5 hónapon belül tuti nem lesz. Aztán a pólusban egy másik gyerekcipőboltban találtunk egy richter szandit amit a superfitről koppintottak és volt a méretében (végül kiderült már 26osat kell vennem).


Köszi mindenkinek mégegyszer.

2013. jan. 27. 19:54
 10/15 anonim ***** válasza:
Esetleg legközelebbre, tök véletlenül találtam én is a Lurdyban, egy gyógyászati segédeszköz bolt a földszinten és ott van mindenféle!
2013. jan. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!