Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Superfit szandál télen?

Superfit szandál télen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudja valaki, hogy mostanában hol lehet kapni superfit szandálokat Bp-en? Mindenhol cska cipők vagy csizmák vannak, egy két helyen találtam szandit de a méretében nem volt.

Csütörtök este tudtam meg, hogy végre megnyit a bölcsi és kezdhet a fiam, csizmába meg még sem lehet egész nap.


Köszi.


2013. jan. 27. 03:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi és árulnak superfitet gyógyászatiban?
2013. jan. 28. 14:16
 12/15 anonim ***** válasza:

Úgy emlékszem, igen.

Megkerestem, Egészség Plusz a bolt neve és a földszinten az OTP mellett van. Salus szandikra emlékszem.

2013. jan. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszi. majd megnézem ha legközelebb gondban leszek. Salus nekünk nem jò mert az gyògy szandi. de hàtha van más is.
2013. jan. 29. 19:19
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia, gondolom már nem aktuális, de esetleg ha máskor szükséged lesz rá, találtam egy nagyon jó cipőboltot, ahol rengeteg Superfit cipő, szandi van és elég jó áron, méret választék is van elég rendesen.

[link]

2013. febr. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi jó tudni. Itt a jó idő lassan, így újra aktuális a cipő vásárlás.
2013. márc. 1. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!