Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudja vki h esetleg van most...

Tudja vki h esetleg van most a Tescoban akció? Kis cipő esetleg szandál akció?

Figyelt kérdés
Köszi
2012. szept. 6. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy hete még volt...cipők is voltak leárazva. De annyira szerintem nem volt olcsó, azt hiszem 30% engedmény van az eredeti árból, régen nagyobb akciók is szoktak lenni. Én felsőket vettem olyan 1000 Ft körüli áron, és egy cuki cipőt a kislányomnak 2000 Ft-ért.
2012. szept. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
van, de tényleg nem olyan olcsó. tegnap minden ruházati termékre 30% kedvezmény volt, de nem tudom, meddig tart ez az akció. vettem egy sapit a gyerkőcnek, de cipőért indultam eredetileg. sikertelenül, emrt így is drágák.
2012. szept. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az még hogy drága az hagyján,vettem egy akciós verdás cipőt a fiamnak,egy számmal nagyobbat mint kell.Felpróbáltam rá,hát a tépőzár nem érte be a lábát.Elvittem magammal,hogy kicseréljem,egyik cipő(más modell)se érte be a lábát.Olyan rövidre csinálták a tépőzárat.Átvittem a Deichmannba,ott meg 2-t fizet 3-at vihet akció van az akciós cipőkből,és jók a fiamra.
2012. szept. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!