Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg létezik Martfűn a...

Tényleg létezik Martfűn a cipőgyárnak egy boltja, ahol Superfit cipőket lehet kapni a bolti ár tört részéért?

Figyelt kérdés
Tudja valaki, hogy hogy van nyitva? Tavaszi cipőkért mikor érdemes elzarándokolni oda? Mennyire nagy a kínálat? Elméletileg esztétikai hibás cipőket árulnak. Tényleg csak esztétikai, vagy gázosak?
2013. febr. 1. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:

igaz már 2008-as topik


[link]

2013. febr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én itt szoktam bevásárolni mostanában a lányomnak és a fiamnak. 2 órás az út, de még így is megéri elmenni.

Vannak első osztályú cipők (garanciával, tökéletes minőségű), ami kb 7-10 ezerért vannak. Ezt vettem pl itt 7-ért november elején: [link]

Ami másodosztályú, az 4250 Ft, ezeken esztétikai hiba van elvileg, de nem szemmel látható, legalábbis én még nem találtam rajta soha semmit. A fiam másik hótaposója és a lányom bakancsa is ilyen. Tegnap reggel is 2-5 cm-s tócsákon gázolt át a fiam, a lába totál száraz maradt, és soha nem panaszkodott egyik sem, hogy fázna a lábuk.

Ja, a másodosztályúakra nincs garancia, de egyikkel sem volt semmi gond még, bírják a motorozást is.

Benti váltócipők 1000 Ft-ért vannak, tavaszi félig nyitott bőr cipőt 2000-ért vettem a lányomnak.

Én fel szoktam hívni a boltot, mielőtt megyünk (56/580-110-ez egy iroda telefonszáma, de megadják a boltét), és ha épp nincs rengeteg vásárló, akkor nagyon szívesen segítenek, hogy pl 25-ös zárt cipőből van-e választék, meg hasonló. Csak hétköznap van nyitva, azt hiszem 10-17-ig, de erre inkább kérdezz rá.

Ha van még esetleg kérdésed, írj nuygodtan, ha tudok, válaszolok. :)

2013. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
anyosom is odavaló:) ő is ott vesz:)
2013. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez jól hangzik! :)
2013. febr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen.

De szerintem teljesen okék. Mármint én nem tudnám róla megmondani, hogy bajuk van. Meg aki nem a cipőiparban dolgozik szerintem az se.

Párezer forintért árulják

2013. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Akik vásároltak Martfűn? Tényleg elköltözött Körmendre a Superfit?

2013. máj. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Működik még ez a bolt? Köszi.
2014. aug. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!