Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cigaretta probléma?

Cigaretta probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kiírtam már ezt a kérdést, a Dohányzás kategóriába is, meg gondoltam ide is kiírom, hát ha van valaki, aki kisgyerek mellett dohányzik.


A problémám, hogy a párom dohányzik a wc-ben (hiába akarom kitiltani onnan is, neki az boldogság...cc) és ezzel annyira nagy probléma nem is lenne, inkább azzal, hogy mivel panelházban lakunk, így nincs ablak rajta, csak a wc alján egy pici szellőző nyílás. Ha befúj valamivel, még rosszabb lesz az egész..


A lakásunk olyan, hogy belépünk a bejárati ajtón, rögtön jobbra a fürdő, mellette pedig a wc. Ugye az előszobába szoktuk letenni a kabátot, és nagyon zavar, hogy a kisfiamnak a ruhái állandóan cigaretta szagúak. Én nem dohányzom.


Próbáltam már ecettel eltüntetni, egy neves illatosító gyártó is hirdetett ilyen terméket, az sem vált be.


Mosni meg nem moshatom minden áldott nap a kabátokat, ami mellesleg engem is nagyon irritál, én nagyon gyűlölöm.


Valaki, aki dohányzik, hogy oldja meg ezt a problémát? :((


Köszönöm a válaszokat! És sajnos nem lehet kitiltani a saját házából a saját wc-jéből, hogy odakint szívja azt a r*hadt bagót, mert "hideg van", "nem akarok leszokni"..ezekkel meg már tényleg nem tudok mit tenni :(


2013. febr. 8. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Bagózzon a konyhában, éa mikor rágyújt, zárja be a konyha ajtót, a konyha ablakot pedig nyissa ki, akkor ki is megy a füst, átszellőzik.

Nálunk a Mami így csinálja, nincs bent cigi szag!

2013. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt esténként szokta játszani, mert akkor már elmosogattam, és nem főzök.
2013. febr. 8. 17:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi ugyan nem dohányzunk, de sok ismerősöm is úgy oldja meg a problémát, hogy a konyhában kinyitja az ablakot és kifelé fújja a füstöt. De sokan itt a lépcsőházban dohányoznak. Én ezeket tartom korrektnek, ha már dohányos férfival áldana meg a jó Isten...
2013. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
..én csak azt nem értem, hogy miért nincs tekintettel a saját családjára, gyermekére a bagós....
2013. febr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez egy igen nagyon jó kérdés.. :))
2013. febr. 8. 19:48
 6/9 anonim ***** válasza:

én nagyon sokáig cigiztem,de soha eszembe sem jutott rágyújtani a lakásban,pedig akkor tervben sem volt a gyerek.volt egy télikabátom,amit csak cigizéshez használtam,és szépen kimentem az erkélyre

én a lépcsőházban dohányzást nem tartom korrektnek,mert a többi lakót kimondottan zavarhatja

nekünk cigizik a szomszéd, a lakásában ráadásul,de az előszaobánkban cigiszag van sokszor.mi lenne,ha az ajtónkban cigizne.igenis tessék kimenni az erkélyre.ja és a szellőzőn az alsó,felső lakásokba is megy a wc-n keresztül a cigifüst

2013. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

én is azt mondom ha már ilyen bunkó a férjed, hogy a saját gyereke orra alá füstöl, hogy legalább a konyhába tegye. csukja be az ajtót, nyissa ki az ablakot és kapcsolja be az elszívót.

jah hogy még nincs elmosogatva???? na akkor mosogasson is el ha már ott van!

2013. febr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A wc-ről akkor szokik le, azt mondja, ha a kicsi elkezd wc-re járni...cccc, nem jó ez így, és nem hajlandó leszokni sem. Jó én is dohányoztam, de amint terhes lettem leraktam, onnantól nem gyújtottam rá, ennek 3 éve, és kifejezetten meg is útáltam. Akaratgyenge aminek mi isszuk meg a levét, mert nem hajlandó moccanni :S
2013. febr. 9. 07:46
 9/9 anonim válasza:
Amikor még a szórakozóhelyeken is lehetett dohányozni,az én cuccaim is csak úgy bűzlöttek a cigifüsttől. A koliban egyszerűen egy szék hátára tettük a ruhákat és a fűtőtest mellé helyeztük. Másnapra a melegtől kiment a füstszag a ruhából és a szoba sem lett büdös tőle. A radiátorra rá is lehet teríteni, nem gyullad meg tőle. :) Ha nincs fűtési szezon és dohányfüstös helyre megyek, akkor meg a napra szoktam kitenni, bár akkor nem tűnik el teljesen a szag, de nem is olyan vészes, csak erős szimatolással lehet érezni.
2013. febr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!