Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigarette probléma?

E-cigarette probléma?

Figyelt kérdés

Van nekem ez a 3000 ft-os e-health elektromos cigarettám!

És az a problémám hogy nem világít a végén a led amikor beleszívok! Valamiért nem működik :( Amióta felraktam tölteni (USB-n) 40-50 perc múlva kialudt a fénye ami azt jelenti hogy elvileg feltöltődött, és utána már nem világított a vége amikor beleszívtam :( Pedig előtte tudtam szívni rendesen! Hogy tudnám megjavítani?


A válaszokat köszönöm szépen előre is!



2012. szept. 21. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Kell neki egyáltalán világítania olyankor? A patront minden esetre cseréld ki!

Az e-health-ról ennyit írnak:

[link]

Szerintem vegyél egy normális e-cigit, sokkal jobban jársz.


Az e-health-ról elég lesújtóak a vélemények:

http://www.youtube.com/watch?v=8QaMR44lP7k

2012. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az E-Health csak játékszer, arra jó, hogy megsejtsd, milyen az e cigizés. A világítás a látvány része, funkcionálisan nem érint a "dohányzás" élményét, de a led a töltés indikátor fénye. Vegyél egy normális készüléket újratölthető integrált patronnal és nyomógombos, nem világítós akkuval, megtudod, milyen az igazi. Ma már 10 rugó alatt vehetsz jó minőséget liquiddel együtt.
2012. szept. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kérdésben a válasz

"3000 ft-os"

2012. szept. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!