Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elektromos cigi probléma?

Elektromos cigi probléma?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy az miért van hogy amikor szívok egy slukkot az e-cigarette-ből, akkor a szám tele megy azzal a folyékony nikotinnal? nem mindig, de amikor igen akkor nagyon idegesítő dolog, és ha van erre valami megoldás, az jó lenne :D
2012. jan. 22. 17:18
 1/8 anonim válasza:
Keress ra a CHAMPIX szora. Fajdalom es kinlodasmentes leszokas. Nekem bejott. Sok sikert. :)
2012. jan. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, de nem a leszokás volt az első szempont, hanem az anyagiak, és zavar ez a nikotinkifolyásos téma, de azért tényleg köszi :)
2012. jan. 22. 17:29
 3/8 anonim ***** válasza:

na az a folyadék mérgezőbb mint egy doboz cigit elszívni :D semmi pénzért nem vennék számba egy olyan elektromos szart, benne folyékony méreggel

amúgy azért folyik, mert gondolom szar olcsó fajta. ez vele jár, de mivel 1500ft egy készlet, be lehet ruházni egy másikra :D

2012. jan. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

akkor ez most konkrétan a készülék vagy a patron?

mert igan olcsó fajta

2012. jan. 22. 17:34
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem a készülék. Mi is vettünk, ketten, egyikőnké egyből tönkrement, másik pár héten belül.. Azzal a folyadékkal meg tényleg vigyázz, nem vagyok benne biztos, de szerintem elég töményen van benne a nikotin, nehogy komoly bajod legyen belőle:)
2012. jan. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha jó minőségű és nem gagyi terméket választasz, akkor azzal általában nem fordul elő ilyesmi. :) Szerintem hogyha komolyan gondolod, válassz jobb készüléket. Nem feltétlen a legdrágább a legjobb, inkább az ecigionline.hu-n nézz szét, ott vannak egész korrekt eszközök hozzá.
2012. jan. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Függ attól, hogy milyen cigid van. Mert van amelyik tényleg gagyi. Milyen cigid van? F1-nél egyszerűen ki kell törölni a patront, mert lecsapódik a pára. Ha megbízható cigit akarsz, akkor nem a legolcsóbb a legjobb megoldás, az tuti. Szerintem kb. 20 ezer forintot rá kell szánni. Szerintem az F1-es a legmegbízhatóbb, és nagyon "mutatós"! :-) És 1300-as akksival is kapható, ami legalább három napot kibír, tapasztalat alapján.
2012. jan. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen(3k Ft-os cigim van), miután a táskámban összeráztam jó rendesen, a patronból kifolyt és a porlasztó mellett állt meg, amikor szívtam akkor jött vele a lé. patront cseréltem és azóta nincs ilyen, meg azóta próbálom nem rázni annyira
2012. jan. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!