Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szteroidos krémtől lesz...

Szteroidos krémtől lesz valami baja a babámnak? Ekcéma.

Figyelt kérdés
3.5 hónapos. Fején koszmó és ekcéma van. Szeroidos krémet írt fel az orvos amiben nagyon higítva van a szteroid. Attól félek hogy esetleg nem lesz tőle haja. Vagy mire számíthatok?

2013. febr. 7. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiamnak is írtak pici korába ekcémára szteroidos kenőcsöt,amit a gyógyszertárban kevertek ki neki.

Végül megoldotta a problémánkat valami enyhébb kenőcs,így nem próbáltuk ki,mert az orvosunk a szteroidos krémet,csak végső esetben akarta volna alkalmazni.

Ezért gondolom nem árthat,van úgy,hogy csak ez használ.

Ha úgy használod,ahogy előírják,akkor biztosan nem lehet baj.

2013. febr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle.
2013. febr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ekcémás a lányom. Mi is kaptunk, annyi hogy max 2 hétig lehet használni, aztán váltani kell enyhébbre.
2013. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

azért a haja nem fog kihullana, de persze lehet baja ha hosszútávon használjátok.

én annak a híve vagyok, hogy , hogy a szteroid nagyon jó de csak akkor ha nagyon muszáj. én több mint 20 évig használtam, évente fél éven keresztül napi szinten. már 4 éve nem használom, de még mindig hormonális gondjaim vannak miatta :(

viszont az érdekes, hogy mikor terhesen abbahagytam, 2 évig iszonyú állapotban volt a bőröm, most meg már olyan mint ha elmúlt volna az allergiám, semmit nem használok, pedig régebben télen nem volt bőr a kezemen (szó szerint sajnos)

2013. febr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha higítva van akkor biztos nem lesz baja. Főleg ha nem állandóan kened. Én is ezt használom, igaz 3 évesnél.
2013. febr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!